Wyniki na żywo rewanżowych meczów barażowych o 4 ligę kujawsko-pomorską: Start - Pomorzanin, Orlęta - Łokietek [30 czerwca 2021]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Orlęta Aleksandrów Kujawski (czerwone koszulki) - Łokietek Brześć Kujawski 1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski (czerwone koszulki) - Łokietek Brześć Kujawski 1:0 KG
W środę 30 czerwca 2021 roku odbędą się rewanżowe mecze barażowe o awans/pozostanie w 4. lidze kujawsko-pomorskiej. Spotkania rozgrywane będą u aktualnych czwartoligowców.

Wideo. Zawisza Bydgoszcz w 3. lidze !

Trwa głosowanie...

Które drużyny zagrają w sezonie 2021/22 w 4. lidze kujawsko-pomorskiej?

Środa 30 czerwca
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski 1:0 (0:0, 1:0). Karne 5:3

4:3 - Dmytro Bohachov
4:3 - Billy Abbott - we wtorek skończył 41 lat - (broni Kamil Lasek)
5:3 - Łukasz Rutecki - Orlęta nadal w 4 lidze!

Kibice na meczu rewanżowym w barażach o IV ligę Orlęta - Łokietek

Tłumy kibiców na meczu Orlęta Aleksandrów Kujawski - Łokiete...

120 - 1:0, koniec dogrywki, przed nami rzuty karne, na trybunie prawie 400 kibiców
65 - 1:0
GOOOL 60 - Miłosz Sadowski 1:0 z rzutu karnego. Faulowany w polu karnym był Łukasz Rutecki. Sadowski za kartki nie grał w pierwszym sobotnim meczu w Brześciu Kujawskim. Żółtą kartką upomniany został za "symulkę" w meczu z Chełminianką. Mimo, iż nawet obserwator uznał, że był wtedy faul kartka nie została anulowana, a Miłosz musiał odcierpieć karę. Jeżeli takim wynikiem zakończy się regulaminowy czas gry będziemy mieli dogrywkę w Aleksandrowie Kujawski.
45 - 0:0, przerwa na tę chwilę w 4. lidze jest Łokietek, który wygrał w pierwszym meczu 1:0.
40 - 0:0
30 - 0:0
20 - 0:0
10 - 0:0
ORLĘTA: Lasek - Smieszny, Żuchowski, Sadowski, Vadim, Rutecki, Kwiecień, Piasecki, Brzeziński, Wojnowski, Fido
początek o godzinie 18 - sędziuje Piotr Wiśniewski

To był emocjonujący mecz. Orlęta pokonały Łokietek po serii rzutów karnych

Orlęta Aleksandrów Kujawski pozostają w 4. lidze kujawsko-po...

Start Eco-Pol Pruszcz - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 4:0 (2:0)
90 - koniec, Start nadal grać będzie w 4. lidze.
75 - 4:0
GOOOL 51 - Hat-trick Jakuba Krukowskiego 4:0. Trzeci mecz z rzędu przed własną publicznością Startu z 4 strzelonymi golami
GOOOL 50 - Marcin Wanat z karnego 3:0
45 - 2:0, przerwa, Start bardzo blisko zachowania 4. ligi w Pruszczu
GOOOL 37 - Jakub Krukowski 2:0. 8 mecz z rzędu Startu w którym zdobywa mininum dwie bramki
30 - 1:0
GOOOL 21 - Jakub Krukowski 1:0. 19 bramka w tym sezonie napastnika Startu.
START: Anders - Chabowski, Sapa, Konopczyński, Napierała, Czarnowski, Górzyński, Gaca, Wanat, Wójtowicz, Krukowski
POMORZANIN: Fusiek - Laskowski, Kozłowski, Bogdziński, Płóciennik, Mik, Andrykowski, Górski, Szulc, Polasik, Świątek

początek o godzinie 18 - sędziuje Patryk Gryckiewicz

We wtorek 29 czerwca, o godzinie 16 w siedzibie K-PZPN w Bydgoszczy, odbyło się losowanie gospodarzy meczów barażowych o awans do 5. ligi kujawsko-pomorskiej.

W sobotę 3 lipca (początek spotkań o godzinie 18) Pałuczanka Żnin (grupa 2 A klasy) podejmie Sadownika Waganiec (gr. 4). W drugiej parze Błękitni Podwiesk (gr. 3) zmierzą się z Rawys Raciąż (gr. 1). Rewanże 10 lipca.

Łokietek Brześć Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:0

Tak było na meczu Łokietek Brześć Kujawski - Orlęta Aleksand...

Tak było w pierwszych meczach

Sobota 26 czerwca
Łokietek Brześć Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:0 (0:0), Dawid Marciniak (72);

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Start Eco-Pol Pruszcz 2:2 (1:1), Mateusz Laskowski (23), Marcin Szulc (80, głową) - Marcin Wanat (13, karny), Oskar Sapa (88).