Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy K-PZPN [strzelcy, 27-29 sierpnia 2021]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy K-PZPN
Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy K-PZPN Dariusz Bloch
Udostępnij:
Podajemy wyniki (pogrubione kluby to koniec spotkania) rozgrywanych w weekend meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy K-PZPN. W galerii przedstawiamy obsadę sędziowską na te spotkania.

Wideo. Jakub Witucki po meczu GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz

3. liga, grupa 2 - 5. kolejka

Niedziela 29 sierpnia
Świt Skolwin - Elana Toruń 3:0 (2:0)
Bramki: Szymon Kapelusz (12), Jakub Białczyk (17), Adrian Bajkiewicz (86)

Sobota 28 sierpnia
Błękitni Stargard - Kluczevia Stargard 2:0 (0:0)
Bramki: Adrian Kwiatkowski (58), Marcin Rajch (90)

GKS Przodkowo - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:1)
Bramki: Damian Szałecki (3) - Maciej Koziara (45)

KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2:2 (1:1)
Bramki: Filip Sosnowski (3, karny), Michał Wohlert (88) - Sebastian Ginter (25), Jakub Forczmański (54, karny)

Stolem Gniewino - Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:4 (2:2)
Bramki: Kamil Patelczyk (10), Mateusz Dampc (45+3) - Adam Majewski (19), Marcin Lis 2 (45, 50), Dawid Przybyszewski (84)

Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 0:2 (0:0)
Bramki: Grzegorz Goncerz (48), Dominik Chromiński (82)

Sokół Kleczew - Olimpia Grudziądz 1:2 (1:0)
Bramki: Tomasz Kowalczuk (39) - Michał Cywiński (75), Jakub Bojas (83)

Piątek 27 sierpnia
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 2:1 (2:1)
Bramki: Oskar Sikorski (30), Michał Marczak (36) - Aron Stasiak (6)

Polonia Środa Wielkopolska - Unia Janikowo 4:1 (1:0)
Bramki: Damian Buczma (29), Hubert Antkowiak 2 (58, 59), Jędrzej Kujawa (89) - Gracjan Goździk (54)

4. liga kujawsko-pomorska - 4. kolejka

Sobota 28 sierpnia
Unia Solec Kujawski - Wda Świecie 3:2 (2:1)
Bramki: Patryk Ciężkowski (8), Hubert Chołuj (34), Łukasz Nowak (62) - Paweł Słaby (3), Karol Maliszewski (83)

BKS Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno 1:1 (0:0)
Bramki: Oskar Januszewski (90+2) - Michał Igliński (86)

Start Pruszcz - Pogoń Mogilno 4:5 (2:3)
Bramki: Piotr Wójcik (16), Marcin Wanat 3 (21, karny, 48, karny, 58, karny) - Filip Jagielski (9), Jacek Wojciechowski (24), Jay Jaskólski (28), Błażej Duszyński (68), Maciej Sieradzki (90+3)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sparta Brodnica 0:1 (0:1)
Bramka: Maciej Tuptyński (21)

Pomorzanin Toruń - Włocłavia Włocławek 0:3 (0:3)
Bramki: Mariusz Cichowlas 2 (5, 41), Damian Kacperski (15)

Cuiavia Inowrocław - Lech Rypin 0:2 (0:0)
Bramki: Maciej Rożnowski (72, karny), Radosław Lewandowski (90+3)

Notecianka Pakość - Unia Gniewkowo 2:3 (0:2)
Bramki: Norbert Rościszewski (58), Mateusz Balik (90, samobójcza) - Radosław Kłosowski (9), Mateusz Nowacki (45+5), Kamil Fajkowski (77, głową)

Piątek 27 sierpnia
Sportis Łochowo - Kujawianka Izbica Kujawska 1:2 (0:1)
Bramki: Marcin Krzywicki (89) - Sebastian Antas 2 (26, 52)

Lider Włocławek - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:1 (0:1)
Bramki: Stanisław Łojewski (90, karny) - Szymon Maziarz (35)

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 3. kolejka

Sobota 28 sierpnia
Łokietek Brześć Kujawski - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 2:1 (2:1)
Bramki: Michał Skonieczny (16), Billy Abbott (36) - Przemysław Burdyka (28)

LTP Lubanie - Wisła Dobrzyń nad Wisłą 2:3 (0:3)
Bramki: Łukasz Kranc (60, karny), Kamil Trzeciak (85) - Patryk Olewiński (10, głową), Patryk Dudkiewicz (30), Łukasz Wrześniewski (42)

Noteć Inowrocław - Mień Lipno 2:0 (0:0)
Bramki: Daniel Wujkowski (64), Michał Rose (80)

Sadownik Waganiec - Pogoń II Mogilno 2:2 (1:2)
Bramki: Patryk Czarnecki (44), Sylwester Gęgotek (72) - Maciej Śmigielski (3), Adam Kozłowski (7)

Kujawiak Kruszyn - Tłuchovia Tłuchowo 2:10 (1:5)
Bramki: Lucjan Jaroszewski 2 (20, 85) - Adrian Żuchniewicz 3 (10, 53, 77, karny), Dawid Kieplin 3 (35, 43, wolny, 46), Kamil Nowicki 2 (41, 61), Mateusz Biegański (37), Jakub Woliński (47)

Piast Kołodziejewo - Kujawiak Kowal 0:2 (0:1)
Bramki: Łukasz Grube (22, karny), Alan Czerwiński (67)

Gopło Kruszwica - GKS Baruchowo 2:0 (2:0)
Bramka: Mateusz Kurtysiak (36, karny), Michał Kruszczyński (38)

Piątek 27 sierpnia
Zdrój Ciechocinek - Noteć Łabiszyn 0:3 (0:0)
Bramki: Kamil Skonieczka (53), Kamil Koronowski 2 (70, 74)

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 3. kolejka

Sobota 28 sierpnia
Start Warlubie - Victoria Lisewo 3:1 (1:1)
Bramki: Jakub Lewandowski 2 (13, 77), Jakub Bollin (88) - Paweł Gorol (9)

Victoria Czernikowo - LKS Dąbrowa Chełmińska 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Wróblewski (49)

Elana II Toruń - Rawys Raciąż 1:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Sikorski (3) - Piotr Nalewaj (90+3, głową)

Wojownik Wabcz - Polonia Bydgoszcz 0:0

Krajna Sępólno Krajeńskie - Promień Kowalewo Pomorskie 1:2 (0:0)
Bramki: Krystian Kraśniewski (79) - Maciej Łuszczyński (65), Henryk Grajczyk (90+5, głową)

Victoria Koronowo - Sokół Radomin 2:1 (2:0)
Bramki: Szymon Grudziński (6), Patryk Zieliński (40) - Piotr Marcinkowski (76)

Unia Wąbrzeźno - Mustang Ostaszewo 2:1 (2:1)
Bramki: Bartłomiej Kosiński 2 (9, 37) - Radzisław Ankierski (13)

Widzisz błąd, znasz wynik, strzelców? Daj znać:
e-mail: [email protected]
MESSENGER
Telefon: 519 503 679

A klasa, grupa Włocławek - 3. kolejka

Sobota 28 sierpnia
GKS Fabianki - Victoria Smólnik 12:0 (4:0)
Bramki: Przemysław Słomski 2 (16, 33), Mateusz Krzemiński (21), Mateusz Kłosowski (37), Jakub Brandt 2 (47, 55), Grzegorz Nowakowski (58), Krzysztof Papis 2 (60, 84), Dawid Słomski (73), Łukasz Kaźmierski (75), Emil Korpalski (88)

Start Stawki - Grot Kowalki 4:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Malinowski (31, samobójcza), Dominik Urbański (49), Artur Smykowski (74), Denis Olejnik (88)

Unia Choceń - MGKS Lubraniec 0:2 (0:0)
Bramki: Patryk Aleksiński (63), Mateusz Bujalski (68)

Niedziela 29 sierpnia
Piast Bądkowo - Wiślanin Bobrowniki 1:3 (0:0)
Bramki: Jakub Przekwas (90) - Krystian Szpanelewski 2 (53, 69), Adrian Surmacki (56)

Wicher Wielgie - Skrwa Skrwilno 3:5 (1:3)
Bramki: Przemysław Kosowski 2 (41, 84), Mariusz Celmer (81) - Jakub Fałdowski (9), Paweł Błachewicz (25), Kamil Cichorek (34), Hubert Maciągowski 2 (77, 87)

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Orzeł Służewo 0:3 (0:2)
Bramki: Szymon Zupa (12), Marcin Krakowski 2 (44, 50)

A klasa, grupa I Bydgoszcz - 3. kolejka

Sobota 28 sierpnia
Fala Świekatowo - Kamionka Kamień Krajeński 0:1 (0:0)
Bramka: Dominik Łoś (55)

GLKS Dobrcz - Gwiazda Bydgoszcz 2:0 (1:0)
Bramki: Marcin Madeja (41), Paweł Dudzik (60)

Gwiazda Sypniewo - Piaski Bydgoszcz 6:0 (2:0)
Bramki: Emilian Wilczek (14), Dawid Sieg (38), Łukasz Wiese (63), Mateusz Twardy (68), Sebastian Brączyk (81, 90)

Zryw Wielki Lubień - Unia II Solec Kujawski 1:0 (1:0)
Bramka: Mikołaj Pankowski (44)

Sparta Przysiersk - Grom Więcbork 5:1 (2:0)
Bramki: Patryk Olszewski (5), Wojciech Ernest 3 (26, 57, 60), Mateusz Ligmanowski (56) - Mateusz Tuński (55)

Wisła Gruczno - Grom Osie 2:3 (2:0)
Bramki: Borys Modracki (13), Dawid Bocian (41) - Damian Lonser (67), Adam Kolmajer (82), Bartosz Ligocki (90+1)

Victoria Niemcz - Tucholanka Tuchola 1:6
Bramki: Krzysztof Budzyński 2, Arkadiusz Hoffmann, Patryk Nitka, Wojciech Schroeder, Łukasz Giłka.

A klasa, grupa II Bydgoszcz - 3. kolejka

Sobota 28 sierpnia
AF Brzoza - Pałuczanka Żnin 4:1 (4:1)
Bramki: Łukasz Żuchowski 3 (17, 30, 41), Filip Jurczykowski (26) - Jacek Judek (5)

Kujawy/Błękitni Markowice - Piast Złotniki Kujawskie 2:1 (1:1)
Bramki: Norbert Panfil (39), Kacper Zagórski (70) - Tomasz Grzegorek (37)

Zootechnik Kołuda Wielka - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 5:0 (1:0)
Bramki: Mateusz Wiktorowicz (9), Leszek Wisz (49), Jakub Ślebioda 2 (57, 67), Leszek Wisz (62)

Mikrus Szadłowice - BOSiR Barcin 0:1 (0:1)
Bramka: Radosław Mróz (45+1)

LZS Koscielec Kujawski - Zagłębie Piechcin 0:6 (0:4)
Bramki: Dawid Pawlak 2 (1, 37), Dawid Krawczyk 2 (7, 49), Daniel Stankiewicz 2 (30, 68)

Niedziela 29 sierpnia
Spójnia Białe Błota - Goplania Inowrocław 3:2 (2:1)
Bramki: Mateusz Włodarczyk (17), Filip Prażuch (24), Michał Sander (58) - Arkadiusz Makowiecki (39), Patryk Raczkowski (83)

Noteć Gębice - Szubinianka Szubin 4:0 (0:0)
Bramki: Kajetan Kołacki 2, Piotr Szyszkowski, Dawid Mańkowski

A klasa, grupa Toruń - 2. kolejka

Sobota 28 sierpnia
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Cyklon Kończewice 1:0 (0:0)
Bramka: Karol Wilmowicz (71)

Węgrowianka Węgrowo - LZS Bobrowo 3:5 (3:3)
Bramki: Dawid Frelek 2 (20, 28), Dawid Górski (32) - Jacek Kaźmierczyk 2 (9, 32), Oskar Czupryński 2 (33, 55), Mateusz Kaźmierczyk (69)

Flisak Złotoria - Drwęca Golub-Dobrzyń 3:3 (1:2)
Bramki: Radosław Kuzimkowski (14), Kacper Zboralski (63), Nikodem Wójcik (68) - Hubert Kotkiewicz (36), Szymon Pawłowski (43), Kacper Piotrowski (76)

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Zamek Zamek Bierzgłowski 1:4 (1:2)
Bramki: Paweł Romanowski (33) - Tomasz Śliwiński (15), Marcin Domagalski (45), Bartosz Rychcik (60, karny), Pietras Przemysław (88)

Legia Chełmża - Start Toruń 0:1 (0:1)
Bramka: Marcin Oniszczuk (37)

Niedziela 29 sierpnia
Gwiazda Starogród - Gol Brodnica 1:3 (0:2)
Bramki: - Dominik Lewandowski, Kacper, Neumann, Daniel Łazicki

Pogrom Zbójno - Błękitni Podwiesk 0:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Grzelecki (2), Przemysław Ernestowicz (64)

Trwa głosowanie...

Która drużyna wywalczy mistrzostwo 4. ligi w sezonie 2021/22

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy K-PZPN [strzelcy, 27-29 sierpnia 2021] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie