OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Włocłavia (na czerwono) - Unia Solec Kujawski
Włocłavia (na czerwono) - Unia Solec Kujawski fot. Wojciech Alabrudziński
Przedstawiamy obsadę sędziowska spotkań 23. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22, które odbędą się 16 kwietnia. We Włocławku rozegrany zostanie mecz sezonu. Wyniki spotkań podawaliśmy na żywo.

23. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Sobota 16 kwietnia

Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski 0:0

Zapis relacji na żywo z meczu 23. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22
22:0016.04.2022

Wideo. Trenerzy po meczu

od 16 lat
20:4516.04.2022

Jakub Grzelczak, trener Unii po meczu:

Był to mecz walki. Włocłavia zagrała bardzo dobre zawody. Sprawiła nam dużo problemów jeśli chodzi o nasze rozwiązania ofensywne. Na pewno nie spodziewaliśmy się aż tak trudnego spotkania. Włocłavia zaskoczyła mnie organizacją gry. Szanujmy ten wynik. To cenny punkt.

Nie wiem czy już nas nikt nie zatrzyma? To pokaże czas. Mam nadzieję, że nie.

20:3016.04.2022

Mariusz Strojczyk trener Włocłavii po meczu:

Zabrakło nam skuteczności, stworzyliśmy sobie więcej okazji (Łojewski czy Miłek) niż rywal. Byliśmy zespołem lepszym, ale tylko zremisowaliśmy. Myślałem, że Unia zagra bardziej defensywnie. Chcieli grać w piłkę, do przodu. Szacunek za to dla nich. Byliśmy jednak bardzo dobrze przygotowani. Unia nas nie zaskoczyła.

Warto podkreślić, że pracujemy ze sobą 5 tygodni. Widać już zarys tej gry, którą chciałbym narzucić na zawodników. Mam nadzieję, że to będzie dalej kontynuowane.

20:0016.04.2022

Statystyki

Włocłavia oddała 6 celnych strzałów i 8 niecelnych. Wykonywała 4 rzuty rożne

Unia Solec oddał jeden celny strzał w światło bramki oraz 3 niecelne. Miała 6 rzutów rożnych

19:4916.04.2022

90. minuta

koniec, tak jak jesienią bramki nie padły. Jeżeli na koniec sezonu obie ekipy wywalczą tyle sam punktów, i będą w tabeli na miejscach 1-2 to o awansie zadecyduje dodatkowy mecz

19:4516.04.2022

89. minuta

strzał Behlke zablokowany, Włocłavia znów przed szansą

19:3816.04.2022

Transmisja końcówki meczu (ostatnie 10 minut)

19:3616.04.2022

80. minuta

0:0

19:3416.04.2022

77. minuta

za Babiarza Szal, zmiana w Unii

19:3316.04.2022

76. minuta

za Łojewskiego Jankowski zmiana we Włocłavii

19:3116.04.2022

75. minuta

Kuropatwiński z dystansu obok słupka Unii

19:3016.04.2022

74. minuta

Najlepsza okazja Włocłavii, Łojewski z 13 metrów obok słupka

19:2616.04.2022

70. minuta

Masato z dystansu, z problemami, ale łapie piłkę Piotrowski

19:2216.04.2022

67. minuta

19:2116.04.2022

65. minuta

Wojtylak bardzo niecelnie z dystansu

19:1816.04.2022

63. minuta

za Arkadiusza Piskorskiego Łukasz Nowak zmiana w Unii

19:1716.04.2022

60. minuta

żółta kartka - Pacek

19:1616.04.2022

59. minuta

rożny dla Włocłavii

19:1416.04.2022

58. minuta

Pacek zza pola karnego, piłka była poza światłem bramki, ale interweniował udanie Piotrowski

19:1316.04.2022

57. minuta

indywidualna akcja Łojewskiego, ale niecelne zagranie do kolegów

19:0916.04.2022

52. minuta

rzut rożny dla Włocłavii, strzał głową Pohlida nad bramką

19:0716.04.2022

50. minuta

Unia coraz odważniej przedostaje się pod pole karne Włocłavii

19:0616.04.2022

49. minuta

Ciężkowski w polu karnym Włocłavii, pada, ale sędzia nie reaguje

19:0516.04.2022

48. minuta

dośrodkowanie Packa, rzut rożny dla Unii

19:0216.04.2022

47 minuta

żółta kartka dla Maisona, wolny dla Włocłavii, dośrodkowanie Kuropatwińskiego, ale nikt nie zdążył do piłki

19:0016.04.2022

46. minuta

Włocłavia od środka, druga połowa rozpoczęta

18:4916.04.2022

Ostatnia minuta 1. połowy

18:4716.04.2022

45. minuta

przerwa, 0:0. Mała konsternacja, wśród gości i trenera Włocłavii. Tablica świetlna na stadionie bowiem pokazywała jeszcze 44 minutę i 40 sekundę meczu.... Ale to normalka przy Leśnej. W ciągu 90 minut meczu średnio "giną" dwie minuty.
Włocłavia była bliższa zdobycia gola. Oddała 4 celne strzały. Lider tabeli jeden niecelny i miał dwa rzuty rożne

18:4316.04.2022

40. minuta

Horvat z wolnego dośrodkował, ale faul na obrońcy Włocłavii

18:4116.04.2022

39. minuta

znów groźnie uderzał Wojtylak, tym razem obok słupka

18:00 - Mateusz Wróblewski

Mecz Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski na stadionie OSiR we Włocławku, 16 kwietnia 2022 roku.

Włocłavia Włocławek - Unia Solec Kujawski. Mecz 23. kolejki ...

Wda Świecie - Budowlany KS Bydgoszcz 4:1 (0:0)
Informuje Michał Partyka
90+3 - koniec, pierwsza wygrana Wdy wiosną przed własną publicznością, pierwsza porażka BKS w rundzie rewanżowej
90 - 3 minuty doliczone
89 - goście w poprzeczkę
GOOOL 85 - Karol Maliszewski 4:1. Dobitka strzału Falciano
GOOOL 72 - Gabriel Falciano z rzutu karnego 3:1. Faulowany był Tymoteusz Majka
GOOOL 69 - Oskar Januszewski z rzutu karnego 2:1. Faulowany był Nowak
GOOOL 66 - strzał Łukasza Wenerskiego z linii wybijają obrońcy BKS, dobitka Jakuba Ratkowskiego już skuteczna, 2:0
1 - od środka goście
Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego w czwartek wychowanka Wdy 37-letniego Damiana Sulowskiego (WIĘCEJ NA TEN TEMAT)
Wda: Szablowski - Slaby, Widz, Adamczyk, Safian - Wenerski, Ratkowski, Majka, Maliszewski, Gora - Falciano.
16:00 - Sławomir Winiecki

Pomorzanin Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1 (0:0)
16:00 - Tomasz Perliński

Unia Gniewkowo - Start Eco-Pol Pruszcz 2:0 (1:0)
90 - koniec
GOOOL 60 - Kamil Fajkowski 2:0
45 - 1:0
GOOOL 3 - Janusz Olach 1:0
16:00 - Adam Marczuk

Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław 1:1 (1:1)

W Wielką Sobotę w Brodnicy rozegrano mecz Sparty Brodnicy i Cuiavii Inowrocław, który zakończył się remisem

Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław 1:1 w meczu 23. kolejki...

GOOOL 45+4 - Dominik Wasiak 1:1, przerwa
45+3 - Debiutujący w bramce Cuiavii Artem Fastov broni rzut karny. Strzelał Grzegorz Domżalski
30 - 0:1
GOOOL 22 - Błażej Wyrkowski 0:1. Asysta Jakub Nowakowski
10 - 0:0
SPARTA: Dziwulski - Ciechowski, Gajkowski, Janczak, Martyniuk, Kaczyński, Piskorski, Wasiak, Domżalski, Argalski, Bocian.
CUIAVIA: Fastov - Deresiewicz, Estigarribia, Maciejewski, Eduardo, Burzyński, Majchrzak, Kulak, Nowakowski, Brzóstowski, Wyrkowski
15:00 - Adrian Sławkowski

Lech Rypin - Notecianka Pakość 3:3 (1:1)
Informuje Krzysztof Bartnicki

90+4 - koniec
90+2 - Rybka z wolnego, z trudem broni bramkarz gości
90 - 4 minuty doliczone
GOOOL 81 - Łukasz Gryglewicz głową 3:3. Po rożnym
GOOOL 76 - Mateusz Gryglewicz 3:2
GOOOL 70 - Radosław Lewandowski 3:1. Indywidualna akcja. Podawał Bartłomiej Śmigrodzki
19 - znów groźna akcja gości
GOOOL 17 - Przemysław Swojnóg 0:1. Strzał z wolnego w poprzeczkę, dobitka głową do pustej bramki
14 - goście w boczną siatkę
9 - Błażej Dąbrowski głową obok bramki Notecianki
2 - Rybka nad bramką Notecianki
1 - Radosław Lewandowski próbował ale jego strzał został zablokowany
Notecianka zagra dzisiaj bez Mateusza Swojnóga, który pauzuje za żółte kartki. Do składu wraca po kontuzji Borys Skowroński.
LECH: Ł. Wiśniewski - B. Krajewski, Banasiak, Rybka, Dąbrowski, Śmigrodzki, Gołata, Małkowski, Czachorowski, R. Lewandowski, M. Trędewicz.
NOTECIANKA: Gołębiewski - Dreżewski, Sudoł, R. Wójcik, Smaruj, D. Swojnóg, P. Swojnóg, Szefler, Rościszewski, Mozgawa, M. Gryglewicz
14:00 - Piotr Ciesielski
Bramki padły tak

Chełminianka Chełmno - Lider Włocławek 4:3 (3:2)
Informują: Rafał Dobrowolski, Ryszard Krzeszewski

Chełminianka wygrała w meczu  23. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Mecz rozegrano 16 kwietnia w Chełmnie.

Chełminianka Chełmno - Lider Włocławek 4:3 w 23. kolejce 4. ...

45 - przerwa, 3:2
45 - Piotr Kaczkowski nie wykorzystał rzutu karnego. Obronił bramkarz Lidera Patryk Junkiert
GOOOL 43 - Mateusz Komur 3:2. Podawał Bartosz Wiśniewski
GOOOL 42 - Damian Figura głową 2:2. Po zagraniu z wolnego Kamila Frąckowiaka - 9 asysta w sezonie
GOOOL 40 - Damian Gross 2:1. Asysta Damian Kijewski
30 - 1:1
GOOOL 21 - Przemysław Misiaszek 1:1. Asysta Mateusz Komur
GOOOL 8 - Kacper Żuchowski z rzutu karnego 0:1 Faulowany przez bramkarza Chełminianki był Wiktor Majewski
5 - 0:0
1 - od środka gospodarze
Chełminianka: Kurkowski - Kaczkowski, Majorek, Węgierek, Wiśniewski, Kijewski, D. Gross, Komur, P. Misiaszek, P. Gross, Szpankiewicz
12:00 - Tomasz Sułek

Chemik Moderator Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 8:1 (4:1)
GOOOL 57 - Szymon Maziarz 6:1. Asysta Daniel Włosiński
GOOOL 47 - Patryk Perliński 5:1. Asysta Szymon Maziarz. Drugi hat-trick Perlińskiego. Pierwszy w 21. kolejce w meczu z Liderem. To 21 już 4. lidze hat-trick w tym sezonie
45 - przerwa, 4:1
45 - Mateusz Majewski czerwona kartka, goście w osłabieniu
GOOOL 44 - Patryk Perliński 4:1. Asysta Maciej Kot
GOOOL 37 - Patryk Perliński 3:1. Asysta Piotr Siekirka
GOOOL 29 - Maciej Kot 2:1. Podawał Adam Kacprzak
GOOOL 18 - Maciej Kot 1:1 Asysta Maksym Adamenko. Bramka też po rzucie rożnym
GOOOL 13 - Mateusz Majewski 0:1. W zamieszaniu po zagraniu z rzutu rożnego Dawida Lewandowskiego
5 - 0:0
CHEMIK: Klon - Włosiński, Kochmański, Adamenko, Kacprzak, Rysiewski, Chojnacki, Maziarz, Kot, Siekirka, Perliński
KUJAWIANKA: Pawlak - Miziołek, Tabaka, Michalak, Antas, Lewandowski, Szymczak, Majewski, Dryka, Sobieraj, Galanciak.
12:00 - Paweł Kruczykowski

Pogoń Mogilno - Sportis SFC Łochowo 1:2 (0:1)
90+6 - koniec
GOOOL 90+3 - Mateusz Góra 1:2. Znów podawał Mateusz Szymański
90+1 - Jacek Wojciechowski na 2:1, ale sędzia odgwizduje spalonego. W transmisji można zobaczyć tę sytuację (2 godzina, pierwsza minuta i 20 sekunda meczu). Czy tam był spalony? Aktualizacja: był spalony, brawo dla sędziego. Powtórka z innej kamery wyraźnie pokazała, że Wojciechowski był na spalonym
85 - 1:1
70 - 1:1
GOOOL 66 - Filip Śliwiński głową 1:1. Głową też zagrał Bartłomiej Delekta
57 - Robert Matelski czerwona kartka - druga żółta, gospodarze w osłabieniu
50 - 0:1
45 - przerwa, 0:1
45 - Jay Jaskólski nie wykorzystał rzutu karnego. Obronił Jordan Kowalczyk. Najskuteczniejszy strzelec rozgrywek strzelał po raz 9. z "jedenastki" w tym sezonie. Po raz pierwszy się pomylił napastnik Pogoni
40 - 0:1
GOOOL 27 - Mateusz Góra 0:1. Podawał Mateusz Szymański
20 - 0:0
15 - 0:0
5 - 0:0
POGOŃ: Paweł Mroziński - Kruszewski, Wojciechowski, Matelski, Śliwiński, Kopiński, Kopiński, Piotr Mroziński, Prejs, Delekta, Loks, Jaskólski.
SPORTIS: Kowalczyk - Shpilevskii, Zbiranek, Szymański, Kalitta, Góra, Ovsiak, Niemyt, Mawdrykm. M. Wiśniewski, Droż.
12:00 - Radosław Papierowski
Transmisja

Trwa głosowanie...

Jakim wynikiem zakończy się mecz Włocłavia - Unia Solec Kujawski?

18. Orlęta Aleksandrów Kuj. 23 16 18-42

Spadek: Trzy ostatnie drużyny (miejsca 16-18). Plus tyle ile spadnie z 3. ligi grupa 2 (w tej chwili nikt nie jest na miejscu spadkowym)

24. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej
Sobota 23 kwietnia
Kujawianka Izbica Kujawska - Pogoń Mogilno (11:00)
Sportis Łochowo - Chełminianka Chełmno (11:00)
Unia Solec Kujawski - Sparta Brodnica (12:00)
BKS Bydgoszcz - Lech Rypin (13:00)
Lider Włocławek - Unia Gniewkowo (16:00)
Start Pruszcz - Wda Świecie (16:00)
Notecianka Pakość - Włocłavia Włocławek (16:00)
Cuiavia Inowrocław - Pomorzanin Toruń (16:00)
Niedziela 24 kwietnia
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chemik Bydgoszcz (17:00)