3 z 3
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Wyniki meczów 15. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [11 listopada]
Klasyfikacja asystentów po 15. kolejce kujawsko-pomorskiej
- Karol Maliszewski (Wda Świecie) - 11
- Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski) - 9
- Marcin Wanat (Start Pruszcz) - 8
- Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 8
- Hubert Szymczak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 7
- Krzysztof Szal (Unia Solec Kujawski) - 6
- Łukasz Nowak (Unia Solec Kujawski) - 6
- Bartłomiej Kruszewski (Pogoń Mogilno) - 6
- Przemysław Swojnóg (Notecianka Pakość) - 6
- Maciej Jankowski (Lech Rypin) - 6
- Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) - 5
- Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 5
- Tymoteusz Majka (Start Pruszcz) - 5
- Mateusz Góra (Sportis Łochowo) - 5
- Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 5
- Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 5
- Oliwer Moranowski (Unia Solec Kujawski) - 4
- Daniel Katerla (Unia Solec Kujawski) - 4
- Kamil Fajkowski (Unia Gniewkowo) - 4
- Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 4
- Jacek Wojciechowski (Pogoń Mogilno) - 4
- Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 4
- Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 4
- Jay Jaskólski (Pogoń Mogilno) - 4
- Patryk Kozłowski (Cuiavia Inowrocław) - 4
- Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4
- Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4
- Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) - 3
- Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 3
- Olaf Wójtowicz (Start Pruszcz) - 3
- Marcin Gaca (Start Pruszcz) - 3
- Steffen Andersen (Sportis Łochowo) - 3
- Mateusz Wiśniewski (Sportis Łochowo) - 3
- Tomasz Niemyt (Sportis Łochowo) - 3
- Maciej Słupecki (Sportis Łochowo) - 3
- Arkadiusz Kozłowski (Sparta Brodnica) - 3
- Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 3
- Angelo Amorim Medina (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Kamil Frąckowiak (Lider Włocławek) - 3
- Tomasz Szablewski (Lider Włocławek) - 3
- Marcin Baranowski (Lech Rypin) - 3
- Szymon Moszczyński (Lech Rypin) - 3
- Piotr Szablewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Arkadiusz Widelski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław) - 3
- Kamil Serafin (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Piotr Kaczkowski (Chełminianka Chełmno) - 3
- Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno) - 3
- Łukasz Burkiewicz (BKS Bydgoszcz) - 3
- Wojciech Lewandowski (Wda Świecie) - 3
- Daniel Widz (Wda Świecie) - 3
- Patryk Wojtylak (Włocłavia Włocławek) - 2
- Damian Kacperski (Włocłavia Włocławek) - 2
- Oleg Tabaka (Włocłavia Włocławek) - 2
- Łukasz Galanciak (Włocłavia Włocławek) - 2
- Piotr Kaźmierski (Unia Gniewkowo) - 2
- Filip Sąsała (Unia Gniewkowo) - 2
- Janusz Olach (Unia Gniewkowo) - 2
- Mateusz Zboiński (Unia Gniewkowo) - 2
- Sławomir Piechocki (Unia Gniewkowo) - 2
- Mateusz Szulc (Start Pruszcz) - 2
- Michał Kalitta (Sportis Łochowo) - 2
- Kamil Woroniecki (Sparta Brodnica) - 2
- Filip Hartwich (Pomorzanin Toruń) - 2
- Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 2
- Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 2
- Adam Młodzieniak (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
- Kacper Mozgawa (Notecianka Pakość) - 2
- Kamila Kala (Notecianka Pakość) - 2
- Borys Skowroński (Notecianka Pakość) - 2
- Dawid Mikołajczak (Lider Włocławek) - 2
- Robert Spychalski (Lider Włocławek) - 2
- Daniel Wiliński (Lider Włocławek) - 2
- Jakub Trędewicz (Lech Rypin) - 2
- Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 2
- Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 2
- Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 2
- Jakub Makselan (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Dawid Deresiewicz (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Kacper Maciejewski (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Grzegorz Adamski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Maciej Sobczyk (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Daniel Włosiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Oskar Lipkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Piotr Gross (Chełminianka Chełmno) - 2
- Jakub Nowak (BKS Bydgoszcz) - 2
- Łukasz Chruścicki (BKS Bydgoszcz) - 2
- Rafał Kostkowski (BKS Bydgoszcz) - 2
- Damian Rybacki (Wda Świecie) - 2
- Paweł Słaby (Wda Świecie) - 2
- Bartosz Czerwiński (Wda Świecie) - 2
- Bartosz Czyżewski (Włocłavia Włocławek) - 1
- Mariusz Cichowlas (Włocłavia Włocławek) - 1
- Tomasz Wypij (Włocłavia Włocławek) - 1
- Mariusz Miłek (Włocłavia Włocławek) - 1
- Szymon Babiarz (Unia Solec Kujawski) - 1
- Hubert Chołuj (Unia Solec Kujawski) - 1
- Filip Maison (Unia Solec Kujawski) - 1
- Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 1
- Mateusz Magierowski (Unia Solec Kujawski) - 1
- Bartosz Pędowski (Unia Gniewkowo) - 1
- Michał Hałas (Unia Gniewkowo) - 1
- Radosław Kłosowski (Unia Gniewkowo) - 1
- Mateusz Filipiak (Unia Gniewkowo) - 1
- Michał Piotrowski (Unia Gniewkowo) - 1
- Dominik Zieliński (Start Pruszcz) - 1
- Wiktor Pokorowski (Start Pruszcz) - 1
- Jakub Środa (Start Pruszcz) - 1
- Kajetan Wojciechowski (Sportis Łochowo) - 1
- Mateusz Zbiranek (Sportis Łochowo) - 1
- Marcin Krzywicki (Sportis Łochowo) - 1
- Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 1
- Filip Mierzejewski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Mateusz Choromański (Pomorzanin Toruń) - 1
- Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 1
- Igor Lubowicz (Pomorzanin Toruń) - 1
- Filip Śliwiński (Pogoń Mogilno) - 1
- Adam Cieślewicz (Pogoń Mogilno) - 1
- Bartłomiej Karpiński (Pogoń Mogilno) - 1
- Filip Śliwiński (Pogoń Mogilno) - 1
- Maciej Sieradzki (Pogoń Mogilno) - 1
- Remigiusz Wojnowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Sebastian Fido (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość) - 1
- Damian Figura (Lider Włocławek) - 1
- Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 1
- Wiktor Majewski (Lider Włocławek) - 1
- Damian Figura (Lider Włocławek) - 1
- Maciej Rożnowski (Lech Rypin) - 1
- Dorian Banasiak (Lech Rypin) - 1
- Aleksander Mrozik (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Sebastian Antas (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Paweł Dryka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Mateusz Majewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Dawid Pieszak (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Paweł Borkowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Mateusz Brzóstowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Piotr Murawski (Chełminianka Chełmno) - 1
- Kamil Kurkierewicz (Chełminianka Chełmno) - 1
- Michał Igliński (Chełminianka Chełmno) - 1
- Mateusz Komur (Chełminianka Chełmno) - 1
- Przemysław Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 1
- Oskar Januszewski (BKS Bydgoszcz) - 1
- Jakub Sadowski (BKS Bydgoszcz) - 1
- Oskar Andrzejewski (BKS Bydgoszcz) - 1
- Sebastian Włodarczyk (BKS Bydgoszcz) - 1
- Kamil Linkowski (Wda Świecie) - 1
- Oskar Graczyk (Wda Świecie) - 1
- Mikołaj Topór (Wda Świecie) - 1
- Łukasz Wenerski (Wda Świecie) - 1
- Marcin Bykowski (Włocłavia Włocławek) - 1
- Dominik Kulak (Włocłavia Włocławek) - 1
- Arkadiusz Piskorski (Unia Solec Kujawski) - 1
- Wiktor Babiński (Pomorzanin Toruń) - 1
- Wiktor Majchrzak (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Maciej Kot (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Bez asysty - 117