Wyniki 23. kolejki A klasy - grupa Włocławek. Zdjęcia z meczu Start Stawki - Lech Dobre

Online
Mecz Start Stawki - Lech Dobre
Mecz Start Stawki - Lech Dobre Ewelina Fuminkowska
W sobotę i niedzielę rozgrywane są mecze 23. kolejki włocławskiej A klasy. Podajemy, wyniki, strzelców, tabelę. Zobaczcie też zdjęcia z piątkowego meczu Start Stawki - Lech Dobre.

Kolejne pewne zwycięstwo zanotował Start Stawki, który już w następnej rundzie może sobie zapewnić mistrzostwo i awans do 5. ligi kujawsko-pomorskiej (grupa 2). Stanie się tak, jeżeli Start wygra w Skrwilnie ze Skrwą, a GKS Fabianki i Wiślanin Bobrowniki nie wygrają swoich spotkań. Wiele wskazuje, że mistrza poznamy 16 czerwca kiedy to Start zagra w Bądkowie z Piastem.

Piątek 3 czerwca 2022
Start Stawki - Lech Dobre 6:2 (4:0)
Bramki: Maciej Paczek (2), Michał Witkowski 3 (8, 30, 43), Jakub Kacprzak 2 (82, 88) - Dominik Kościński (64), Michał Bruch (89)

Sobota 4 czerwca 2022

Piast Bądkowo - GKS Fabianki 3:8 (2:4)
Bramki: Jakub Przekwas (33), Dawid Pogodziński 2 (36, 55) - Dawid Słomski 2 (2, 11), Marcin Curyło 2 (17, 24), Jakub Brandt (63), Daniil Velychko 2 (66, 70), Łukasz Kaźmierski (85)

Grot Kowalki - Victoria Smólnik 8:0

MGKS Lubraniec - Wicher Wielgie 1:5

Unia Choceń - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:3

Niedziela 5 czerwca 2022
Wiślanin Bobrowniki - Orzeł/Ekoskład Służewo 5:1

Mecz 19. kolejki Lech Dobre - Wicher Wielgie przerwany w 88 minucie przy wyniku 2:1 został zweryfikowany jako walkower 0:3.