Wyniki 11. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [16-17 października]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Włocłavia Włocławek - Sportis Łochowo 2:0. Wyniki 11. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej
Włocłavia Włocławek - Sportis Łochowo 2:0. Wyniki 11. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej WA
Udostępnij:
W sobotę i niedzielę 16 i 17 października odbyły się mecze 11. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Wyniki podawaliśmy tradycyjnie na żywo.

Niedziela 17 października
Cuiavia Inowrocław - BKS Bydgoszcz 3:1 (1:1)
Informuje KAMIL WALCZAK
90 - koniec, druga wygrana Cuiavii, BKS nadal bez zwycięstwa w tym sezonie
⚽️ GOOOL 81 - Błażej Wyrkowski 3:1. Asysta Kacper Maciejewski
80 - 2:1
⚽️ GOOOL 68 - Kacper Maciejewski 2:1. Asysta Patryk Kozłowski
60 - 1:1
50 - 1:1
45 - 1:1, przerwa
⚽️ GOOOL 38 - Oskar Andrzejewski 1:1. Asysta Łukasz Burkiewicz
⚽️ GOOOL 28 - Fatalny błąd bramkarza gości i Błażej Wyrkowski umieszcza piłkę w pustej bramce - 1:0
20 - 0:0
14 - Patryk Kozłowski z 30 metrów trafia w poprzeczkę BKS
10 - 0:0
1 - od środka Cuiavia
CUIAVIA: Wachowiak - Kordyla, Majtczak, Maciejewski, Burzyński, Majchrzak, Kozłowski, Nowakowski, Adamski, Brzóstowski, Wyrkowski
BKS: Stypczyński - Szalla, Podgórski, Andrzejewski, Januszewski, Włodarczyk, M. Kostkowski, R. Kostkowski, Chruścicki, Dąbek, Burkiewicz
(11:00) - Maciej Górczyński

Sobota 16 października
Chełminianka Chełmno - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1 (0:0)
oInformuje Rafał Dobrowolski
90 - koniec
⚽️ GOOOL 87 - Adam Młodzieniak 1:1. Asysta Hubert Maciąg
⚽️ GOOOL 77 - Piotr Kaczkowski 1:0. Podawał z rożnego Dawid Szpankiewicz
75 - 0:0
55 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
30 - 0:0
15 - 0:0
1 - od środka goście
(15:00) - Dariusz Drozd

Wda Świecie - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:1 (0:0)
Informuje Michał Partyka
90+4 - koniec, sprawiedliwy podział punktów. Pierwszy remis Wdy w tym sezonie
90 - 4 minuty doliczone
⚽️ GOOOL 89 - Karol Maliszewski 1:1. Podawał Jakub Ratkowski
⚽️ GOOOL 85 - Patryk Perliński 0:1. W zamieszaniu
80 - 0:0
70 - 0:0
60 - 0:0, wyrównany mecz w Świeciu
46 - Wda od środka, początek drugiej połowy
45 - 0:0, przerwa
30 - 0:0
15 - 0:0
(15:00) - Piotr Ciesielski

Włocłavia Włocławek - Sportis Łochowo 2:0 (1:0)

Mecz Włocłavia Włocławek - Sportis Łochowo, 16 października 2021.

Włocłavia Włocławek - Sportis Łochowo 2:0. Mecz 11. kolejki ...

90 - koniec, 10 mecz bez straty gola Włocłavii w tym sezonie. 8 z rzędu. Łukasz Zapała niepokonany już od 724 minut! Kwadrans od pobicia własnego rekordu!
89 - 2:0
⚽️ GOOOL 83 - Kamil Kuropatwiński 2:0. Podawał Łukasz Galanciak
80 - goście mają "setkę", ale sytuacja sam na sam nie została wykorzystana. Damian Stasikowski nad poprzeczką
70 - 1:0
60 - 1:0
55 - 1:0
45 - 1:0, przerwa
35 - 1:0
⚽️ GOOOL 22 - Kamil Kuropatwiński 1:0.
15 - 0:0
Początek meczu - zapis transmisja

(15:00) - Dariusz Orzechowski

Unia Gniewkowo - Pogoń Mogilno 0:4 (0:0)
90+4 - koniec, szósta z rzędu porażka Unii Gniewkowo
⚽️ GOOOL 90+2 - Jay Jaskólski - 0:4. Asysta Bartłomiej Kruszewski
⚽️ GOOOL 84 - Maciej Sieradzki - 0:3. Asysta Bartłomiej Kruszewski
⚽️ GOOOL 78 - Piotr Mroziński - 0:2. Dośrodkował Jacek Wojciechowski
70 - 0:1
65 - 0:1
⚽️ GOOOL 54 - Krzysztof Chojnacki - 0:1.
45 - 0:0, przerwa
30 - 0:0
20 - 0:0
10 - 0:0
(15:00) - Sławomir Winiecki

Trwa głosowanie...

Czy popierasz protest sędziów piłkarskich?

Sparta Brodnica - Lider Włocławek 3:1 (1:0)
Informują Daniel Bukowski, Ryszard Krzeszewski

Sparta Brodnica wygrała z Liderem Włocławek 3:1

Sparta Brodnica - Lider Włocławek 3:1 w meczu 11. kolejki 4....

90+3 - koniec,
90+2 - Żuchowski czerwona kartka, druga żółta, Lider kończy w osłabieniu
90 - 3 minuty doliczone
85 - 3:1
⚽️ GOOOL 73 - Grzegorz Domżalski - 3:1. Podawał Kamil Woroniecki
⚽️ GOOOL 71 - Maciej Tuptyński - 2:1. Asysta Dmytro Martyniuk
⚽️ GOOOL 65 - Kacper Żuchowski - 1:1
60 - 1:0
45 - 1:0, przerwa
⚽️ GOOOL 23 - Bartosz Kaczyński 1:0. Podawał Dmytro Martyniuk
15 - 0:0
(14:00) - Mateusz Onysk

Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska 3:1 (1:0)
Informuje Krzysztof Bartnicki
90+4 - koniec
90+3 - Piotr Buchalski w poprzeczkę
90+2 - faulowany w polu karnym Paweł Lewandowski. Z jedenastki Jakub Trędewicz, ale broni bramkarz Kujawianki Izbica Adrian Olejnik
90 - 4 minuty doliczone
87 - Jasieniecki za Rożnowskiego, zmiana w Lechu
⚽️ GOOOL 83 - Kamil Sternicki po rykoszecie 3:1
80 - 2:1
75 - 2:1
66 - Jankowski nie wykorzystał "setki"
65 - Śmigrodzki za Moszczyńskiego, Gołata za Krajewskiego, zmiany w Lechu
58 - Jakub Trędewicz nad poprzeczką zza szesnastki
⚽️ GOOOL 57 - Kacper Wojtyszyn 2:1. Z rożnego podawał Jakub Makselan. 350 bramka w tym sezonie
⚽️ GOOOL 49 - Maciej Jankowski 2:0. Dośrodkował Maciej Rożnowski, bramka jak ostatnio reprezentacja w Albanii. Tylko, że Jankowski uderzył głową
46 - g. 14:10 - początek 2. połowy
45+1 - przerwa, 1:0
45 - Rożnowski prosto w bramkarza
43 - Moszczyński obok bramki
41 - Skowroński broni strzał Kujawianki
40 - 1:0
32 - Jankowski nad poprzeczką
30 - zmiana w Lechu, za kontuzjowanego Martyna Trędewicza wszedł Paweł Lewandowski
26 - po rożnym, Piotr Buchalski przestrzelił po uderzeniu głową
23 - kontra gości, ale piłka po strzale piłkarza Kujawianki poszybowała nad poprzeczką
⚽️ GOOOL 16 - Maciej Rożnowski 1:0. Uderzał Martyn Trędewicz, piłkę źle zablokował obrońca gości, piłkę przejął Rożnowski i Lech prowadzi
12 - Jankowski obok słupka gości
6 - piłka w siatce goście, ale spalony
2 - dobra akcja Lecha, ale nie ma gola
1 - od środka goście
1 - mecz rozpoczął się minutą ciszy
Mecz został przyspieszony (miał się rozpocząć o 15) w związku ze śmiercią byłego prezesa Lecha Jerzego Gozdura. W sobotę o 15 odbędzie się pogrzeb zasłużonego działacza rypińskiego klubu.
LECH: Skowroński - Krajewski, Buchalski, Rybka, Baranowski, Sternicki, J. Trędewicz, Moszczyński, Jankowski, Rożnowski, M. Trędewicz.
(13:00) - Łukasz Boiński

Pomorzanin Toruń - Start Pruszcz 0:6 (0:3)
Informuje Ryszard Kobak
90 - koniec, Olaf Wójtowicz show. 6 goli! Rekord 4 ligi. Asysty zanotowali: Marcin Wanat 3, Marcin Gaca 2, Wiktor Pokorowski.
80 - 0:6
⚽️ GOOOL 61 - Olaf Wójtowicz - 0:6
⚽️ GOOOL 56 - Olaf Wójtowicz z rzutu karnego - 0:5
⚽️ GOOOL 47 - Olaf Wójtowicz - 0:4
45 - przerwa, 0:3. Wójtowicz niedawno grał w Pomorzaninie, teraz okazał się katem byłem ekipy!
⚽️ GOOOL 38 - Olaf Wójtowicz 0:3, 10 hat-trick w sezonie, najszybszy, wyprzedził Packa, który w 12 minut zdobył trzy bramki w trwającym meczu Unii Solec z Notecianką
⚽️ GOOOL 33 - Olaf Wójtowicz 0:2
⚽️ GOOOL 30 - Olaf Wójtowicz 0:1
15 - 0:0
(13:00) - Paweł Sarnowski

Unia Solec Kujawski - Notecianka Pakość 8:0 (6:0)
Informuje Hubert Witkowski
90+2 - koniec, Notecianka w środę grały, jak równy z równym w Pucharze Polski z Unią Janikowo. Po prestiżowych derbach jednak zabrakło sił na ligę
⚽️ GOOOL 90 - Szymon Babiarz z rzutu karnego na 8:0
90 - rzut karny dla Unii, po faulu na Packu
82 - piąta zmiana w Noteciance, boisko opuścił Dominik Smaruj, na boisku Hubert Wójcik
81 - Strzesak dośrodkowuje zbyt głęboko w pole karne, piłkę łapie Skowroński
78 - kolejna zmiana w Noteciance, za Dariusza Swojnóga wchodzi Patryk Nowak
76 - Strzesak strzela z dystansu, broni bramkarz Unii
72 - żółta kartka dla Kamila Kali
70 - żółta kartka dla Żurawskiego
67 - Nowak strzela obok bramki
65 - Kala dośrodkowuje z rzutu wolnego, piłkę łapie bramkarz Unii
55 - Kala podaje do Rościszewskiego, ten uderza z dystansu, piłkę wybijają obrońcy Unii
53 - Kala dośrodkowuje z rzutu rożnego, Wójcik uderza głową obok bramki
53 - Przemysław Swojnóg strzela na bramkę, obrońcy Unii wybijają na rzut rożny
⚽️ GOOOL 51 - Filip Maison podaje do Daniela Katerli a ten trafia na 7:0
48 - Norbert Rościszewski strzela obok bramki
46 - początek drugiej połowy, rozpoczyna Unia
45+1 - przerwa, 6:0
45 - sędzia dolicza minutę
45 - Kamil Kala z rzutu wolnego trafia prosto w obrońców
⚽️ GOOOL 41 - Sebastian Pacek 6:0. Błąd obrońcy Notecianki i Pacek przejmuje piłkę i i jest sam na sam z bramkarzem i celnie strzela na 6:0. To siódma bramka Packa w tym sezonie
39 - żółta kartka dla Mateusza Gryglewicza
⚽️ GOOOL 37 - Sebastian Pacek na 5:0. Podawał Oliwer Moranowski. To najszybszy hat-trick w tym sezonie 4 ligi (dotychczasowy rekord - 17 minut - należał do Sebastiana Antasa z Kujawianki). To 9 piłkarz czwartej ligi, który strzelił w tym sezonie trzy gole w meczu (aktualizacja: to drugi najszybszy hat-trick w sezonie, szybszy okazał Wójtowicz w trwającym meczu Pomorzanin - Start)
36 - Przemysław Swojnóg strzela nad bramką
31 - czerwona kartka dla Łukasza Gryglewicza, goście w osłabieniu
⚽️ GOOOL 29 - Daniel Katerla podaje w pole karne do Sebastiana Packa, napastnik Unii strzela na 4:0
27 - żółta kartka dla Łukasza Gryglewicza
⚽️ GOOOL 25 - Krzysztof Szal podaje do Sebastiana Packa, a ten strzela na 3:0
22 - kolejna groźna okazja dla piłkarzy Unii, jednak strzał Maisona jest obok bramki
20 - Pacek dośrodkowuje po raz kolejny z rzutu rożnego, piłka wpada do bramki po główce Maisona, jednak sędzia pokazuje że
piłka wcześniej opuściła boisko
19 - Szal dośrodkowuje z rzutu rożnego, Maison uderza głową, piłkę palcami na rzut rożny wybija Walczak
⚽️ GOOOL 15 - Oliwer Moranowski podaje do Krzysztof Szala, a zawodnik Unii już z dubletem, 2:0
⚽️ GOOOL 13 - Sebastian Pacek podaje do Krzysztofa Szala, a ten strzela na 1:0
11 - Rościszewski strzela na bramkę, piłka minimalnie nad bramką
9 - rzut rożny dla Notecianki
7 - Moranowski uderza, Walczak broni, piłka wychodzi na rzut rożny
6 - rzut rożny dla Unii
5 - Dariusz Swojnóg podaje za mocno w pole karne do Mateusza Gryglewicza i obrońcy Unii przejmują piłkę
2 - Pacek uderza z dystansu, broni Walczak
1 - goście od środka
UNIA: Skowroński - Maison, Kujawka, Żurawski, Chołuj, Moranowski, Nowak, Katerla, Hayashi, Szal, Pacek
NOTECIANKA: Walczak - Smaruj, M. Swojnóg, R. Wójcik, Rościszewski, D. Swojnóg, Ł. Gryglewicz, P. Swojnóg, Kala, M. Gryglewicz, Mozgawa
(13:00) - Krzysztof Kaczmarek

Tabela po 11. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  1. Unia Solec Kujawski 11 28 35-10
  2. Włocłavia Włocławek 11 26 23-1
  3. Wda Świecie 11 25 35-13
  4. Chemik Bydgoszcz 11 23 23-11
  5. Sparta Brodnica 11 22 17-15
  6. Pogoń Mogilno 11 21 28-14
  7. Lech Rypin 11 19 30-17
  8. Kujawianka Izbica Kuj. 11 17 24-19
  9. Sportis Łochowo 11 17 24-14
  10. Notecianka Pakość 11 16 17-32
  11. Start Pruszcz 11 13 23-25
  12. Lider Włocławek 11 10 15-30
  13. Orlęta Aleksandrów Kuj. 11 10 8-18
  14. Unia Gniewkowo 11 9 16-32
  15. Cuiavia Inowrocław 11 8 16-24
  16. Chełminianka Chełmno 11 7 17-30
  17. BKS Bydgoszcz 11 4 11-29
  18. Pomorzanin Toruń 11 3 7-35

12. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej
Sobota 23 października
BKS Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski (12:00)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Lech Rypin (12:00)
Start Pruszcz - Cuiavia Inowrocław (14:00)
Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek (14:00)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Notecianka Pakość (14:30)
Chełminianka Chełmno - Unia Gniewkowo (14:30)
Pogoń Mogilno - Wda Świecie (15:00)
Lider Włocławek - Pomorzanin Toruń (17:00)
Sportis Łochowo - Sparta Brodnica

Klasyfikacja strzelców 4. ligi kujawsko-pomorskiej po 11. kolejce

  • Gabriel Santos Falciano (Wda Świecie) - 9
  • Jay Jaskólski (Pogoń Mogilno) - 8
  • Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) - 7
  • Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 7
  • Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski) - 7
  • Olaf Wójtowicz (Start Pruszcz) - 7
  • Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 7
  • Błażej Wyrkowski (Cuiavia Inowrocław) - 7
  • Krzysztof Szal (Unia Solec Kujawski) - 6
  • Michał Kalitta (Sportis Łochowo) - 6
  • Maciej Sieradzki (Pogoń Mogilno) - 6
  • Sebastian Antas (Kujawianka Izbica Kujawska) - 6
  • Piotr Gross (Chełminianka Chełmno) - 6
  • Karol Maliszewski (Wda Świecie) - 5
  • Kamil Fajkowski (Unia Gniewkowo) - 5
  • Marcin Wanat (Start Pruszcz) - 5
  • Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 5
  • Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 5
  • Maciej Rożnowski (Lech Rypin) - 5
  • Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 5
  • Grzegorz Adamski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 5
  • Łukasz Chruścicki (BKS Bydgoszcz) - 5
  • Oleg Tabaka (Włocłavia Włocławek) - 4
  • Paweł Słaby (Wda Świecie) - 4
  • Hubert Chołuj (Unia Solec Kujawski) - 4
  • Łukasz Nowak (Unia Solec Kujawski) - 4
  • Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 4
  • Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 4
  • Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 4
  • Przemysław Swojnóg (Notecianka Pakość) - 4
  • Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 4
  • Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 4
  • Hubert Szymczak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 4
  • Piotr Kaczkowski (Chełminianka Chełmno) - 4
  • Wojciech Lewandowski (Wda Świecie) - 3
  • Masato Hayashi (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Oliwer Moranowski (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Radosław Kłosowski (Unia Gniewkowo) - 3
  • Jakub Mizdalski (Start Pruszcz) - 3
  • Aleksandr Sphilevskii (Sportis Łochowo) - 3
  • Steffen Andersen (Sportis Łochowo) - 3
  • Marcin Krzywicki (Sportis Łochowo) - 3
  • Maciej Słupecki (Sportis Łochowo) - 3
  • Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 3
  • Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 3
  • Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 3
  • Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
  • Stanisław Łojewski (Lider Włocławek) - 3
  • Radosław Lewandowski (Lech Rypin) - 3
  • Radosław Rybka (Lech Rypin) - 3
  • Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 3
  • Maciej Jankowski (Lech Rypin) - 3
  • Arkadiusz Widelski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
  • Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław) - 3
  • Przemysław Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 3
  • Oskar Januszewski (BKS Bydgoszcz) - 3
  • Mariusz Cichowlas (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Damian Kacperski (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Łukasz Galanciak (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Bartosz Czerwiński (Wda Świecie) - 2
  • Szymon Babiarz (Unia Solec Kujawski) - 2
  • Oskar Kryszak (Unia Gniewkowo) - 2
  • Michał Hałas (Unia Gniewkowo) - 2
  • Mateusz Filipiak (Unia Gniewkowo) - 2
  • Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 2
  • Mateusz Góra (Sportis Łochowo) - 2
  • Mateusz Zbiranek (Sportis Łochowo) - 2
  • Marcel Niedbała (Pomorzanin Toruń) - 2
  • Jacek Wojciechowski (Pogoń Mogilno) - 2
  • Antoni Krajnyk (Pogoń Mogilno) - 2
  • Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 2
  • Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 2
  • Miłosz Sadowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
  • Adam Młodzieniak (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
  • Przemysław Strzesak (Notecianka Pakość) - 2
  • Radosław Wójcik (Notecianka Pakość) - 2
  • Kacper Mozgawa (Notecianka Pakość) - 2
  • Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość) - 2
  • Borys Skowroński (Notecianka Pakość) - 2
  • Michał Świątkowski (Lider Włocławek) - 2
  • Daniel Wiliński (Lider Włocławek) - 2
  • Dawid Lewandowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
  • Kacper Wojtyszyn (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
  • Damian Adamski (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Kacper Maciejewski (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Adam Kacprzak (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Michał Igliński (Chełminianka Chełmno) - 2
  • Rafał Kostkowski (BKS Bydgoszcz) - 2
  • Mateusz Szulc Dla Włocłavii Start 1
  • Robert Spychalski Dla Lecha Lider1
  • Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Kamil Kulak (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Rafał Jankowski (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Bartosz Czyżewski (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Mateusz Pohlid (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Daniel Widz (Wda Świecie) - 1
  • Kamil Linkowski (Wda Świecie) - 1
  • Tomasz Adamczyk (Wda Świecie) - 1
  • Damian Rybacki (Wda Świecie) - 1
  • Adam Safian (Wda Świecie) - 1
  • Filip Maison (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Daniel Katerla (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Mateusz Balik(Unia Gniewkowo) - dla Notecianki1
  • Piotr Kaźmierski (Unia Gniewkowo) - 1
  • Mateusz Nowacki (Unia Gniewkowo) - 1
  • Piotr Wójcik (Start Pruszcz) - 1
  • Tymoteusz Majka (Start Pruszcz) - 1
  • Marcin Droż (Sportis Łochowo) - 1
  • Tomasz Niemyt (Sportis Łochowo) - 1
  • Arkadiusz Kozłowski (Sparta Brodnica) - 1
  • Kamil Czyżniewski (Sparta Brodnica) - 1
  • Filip Mierzejewski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Szymon Kocieniewski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Oskar Ignatowski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Marek Piątkowski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Błażej Duszyński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Filip Śliwiński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Łukasz Rutecki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
  • Łukasz Gryglewicz (Notecianka Pakość) - 1
  • Mateusz Gryglewicz (Notecianka Pakość) - 1
  • Alan Bazela (Lider Włocławek) - 1
  • Kamil Frąckowiak (Lider Włocławek) - 1
  • Tomasz Szablewski (Lider Włocławek) - 1
  • Kacper Żuchowski (Lider Włocławek) - 1
  • Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 1
  • Jakub Trędewicz (Lech Rypin) - 1
  • Dorian Banasiak (Lech Rypin) - 1
  • Mateusz Majewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Jakub Makselan (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Dawid Deresiewicz (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Patryk Kozłowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Maksym Adamenko (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Damian Kochmański (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Kamil Goździkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Maciej Kot (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Kamil Serafin (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Paweł Woźny (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Kamil Kurkierewicz (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Oskar Andrzejewski (BKS Bydgoszcz) - 1

Klasyfikacja asystentów po 11. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  • Karol Maliszewski (Wda Świecie) - 8
  • Hubert Szymczak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 7
  • Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 6
  • Maciej Jankowski (Lech Rypin) - 6
  • Bartłomiej Kruszewski (Pogoń Mogilno) - 6
  • Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 5
  • Przemysław Swojnóg (Notecianka Pakość) - 5
  • Mateusz Góra (Sportis Łochowo) - 5
  • Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 5
  • Marcin Wanat (Start Pruszcz) - 5
  • Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski) - 5
  • Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) -5
  • Patryk Kozłowski (Cuiavia Inowrocław) - 4
  • Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 4
  • Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 4
  • Krzysztof Szal (Unia Solec Kujawski) - 4
  • Łukasz Burkiewicz (BKS Bydgoszcz) - 3
  • Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
  • Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
  • Jakub Nowakowski (Cuiavia Inowrocław) - 3
  • Piotr Szablewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
  • Arkadiusz Widelski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
  • Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
  • Marcin Baranowski (Lech Rypin) - 3
  • Angelo Amorim Medina (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
  • Jacek Wojciechowski (Pogoń Mogilno) - 3
  • Steffen Andersen (Sportis Łochowo) - 3
  • Mateusz Wiśniewski (Sportis Łochowo) - 3
  • Tomasz Niemyt (Sportis Łochowo) - 3
  • Olaf Wójtowicz (Start Pruszcz) - 3
  • Patryk Ciężkowski (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Łukasz Nowak(Unia Solec Kujawski) - 3
  • Oliwer Moranowski (Unia Solec Kujawski) - 3
  • Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) -3
  • Wojciech Lewandowski (Wda Świecie) - 2
  • Damian Rybacki (Wda Świecie) - 2
  • Paweł Słaby (Wda Świecie) - 2
  • Jakub Nowak (BKS Bydgoszcz) - 2
  • Łukasz Chruścicki (BKS Bydgoszcz) - 2
  • Piotr Gross (Chełminianka Chełmno) - 2
  • Piotr Kaczkowski (Chełminianka Chełmno) - 2
  • Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno) - 2
  • Grzegorz Adamski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Maciej Sobczyk (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Dawid Deresiewicz (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Kacper Maciejewski (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Jakub Makselan (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
  • Jakub Trędewicz (Lech Rypin) - 2
  • Szymon Moszczyński (Lech Rypin) - 2
  • Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 2
  • Dawid Mikołajczak (Lider Włocławek) - 2
  • Kamil Frąckowiak (Lider Włocławek) - 2
  • Tomasz Szablewski (Lider Włocławek) - 2
  • Kacper Mozgawa (Notecianka Pakość) - 2
  • Kamila Kala (Notecianka Pakość) - 2
  • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 2
  • Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 2
  • Bartłomiej Delekta (Pogoń Mogilno) - 2
  • Adam Kozłowski(Pogoń Mogilno) - 2
  • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 2
  • Jay Jaskólski (Pogoń Mogilno) - 2
  • Maciej Słupecki (Sportis Łochowo) - 2
  • Michał Kalitta (Sportis Łochowo) - 2
  • Tymoteusz Majka (Start Pruszcz) - 2
  • Piotr Kaźmierski (Unia Gniewkowo) - 2
  • Kamil Fajkowski (Unia Gniewkowo) - 2
  • Filip Sąsała (Unia Gniewkowo) - 2
  • Patryk Wojtylak (Włocłavia Włocławek) -2
  • Damian Kacperski (Włocłavia Włocławek) -2
  • Oleg Tabaka (Włocłavia Włocławek) -2
  • Łukasz Galanciak (Włocłavia Włocławek) -2
  • Marcin Gaca (Start Pruszcz) - 2
  • Daniel Widz (Wda Świecie) - 1
  • Kamil Linkowski (Wda Świecie) - 1
  • Oskar Graczyk (Wda Świecie) - 1
  • Mikołaj Topór (Wda Świecie) - 1
  • Oskar Januszewski (BKS Bydgoszcz) - 1
  • Jakub Sadowski (BKS Bydgoszcz) - 1
  • Oskar Andrzejewski (BKS Bydgoszcz) - 1
  • Piotr Murawski (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Kamil Kurkierewicz (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Michał Igliński (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Mateusz Komur (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Przemysław Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 1
  • Kamil Serafin (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Daniel Włosiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Oskar Lipkowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Dawid Pieszak (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Paweł Borkowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Mateusz Brzóstowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Aleksander Mrozik (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Sebastian Antas (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Paweł Dryka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 1
  • Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 1
  • Maciej Rożnowski (Lech Rypin) - 1
  • Daniel Wiliński (Lider Włocławek) - 1
  • Damian Figura (Lider Włocławek) - 1
  • Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 1
  • Wiktor Majewski (Lider Włocławek) - 1
  • Robert Spychalski (Lider Włocławek) - 1
  • Damian Figura (Lider Włocławek) - 1
  • Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość) - 1
  • Borys Skowroński (Notecianka Pakość) - 1
  • Adam Młodzieniak (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
  • Adam Cieślewicz (Pogoń Mogilno) - 1
  • Bartłomiej Karpiński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 1
  • Filip Śliwiński (Pogoń Mogilno) - 1
  • Filip Mierzejewski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Mateusz Choromański (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Filip Hartwich (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Arkadiusz Kozłowski (Sparta Brodnica) - 1
  • Kajetan Wojciechowski (Sportis Łochowo) - 1
  • Mateusz Zbiranek (Sportis Łochowo) - 1
  • Dominik Zieliński (Start Pruszcz) - 1
  • Mateusz Szulc (Start Pruszcz) - 1
  • Bartosz Pędowski (Unia Gniewkowo) - 1
  • Michał Hałas (Unia Gniewkowo) - 1
  • Janusz Olach (Unia Gniewkowo) - 1
  • Radosław Kłosowski (Unia Gniewkowo) - 1
  • Mateusz Filipiak (Unia Gniewkowo) - 1
  • Szymon Babiarz (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Hubert Chołuj (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Bartosz Czyżewski (Włocłavia Włocławek) -1
  • Mariusz Cichowlas (Włocłavia Włocławek) -1
  • Tomasz Wypij (Włocłavia Włocławek) -1
  • Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
  • Kamil Woroniecki (Sparta Brodnica) - 1
  • Wiktor Pokorowski (Start Pruszcz) - 1
  • Filip Maison (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Daniel Katerla (Unia Solec Kujawski) - 1
  • Bez asysty87

Uwaga, brakuje 4 asyst dla Wdy w meczu z Kujawianką Izbica w 10. kolejce

Wideo - bramki. Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek 0:2. Wypowiedzi pomeczowe trenerów Rafała Lewandowskiego i Tomasza Szablewskiego

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki 11. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22 [16-17 października] - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie