Tygodniowy przegląd prasy (Ciechocinek, 5.07-11.07.2020), poznaj najważniejsze informacje z Ciechocinka

Newsroom 360
Newsroom 360
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Ciechocinka czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Ciechocinka czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Ciechocinka, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 5.07 a 11.07.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Raciążek. Kamery Google Street View przyłapały mieszkańców Raciążka [zdjęcia]”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Ciechocinek od 5.07 do 11.07.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Raciążek. Kamery Google Street View przyłapały mieszkańców Raciążka [zdjęcia]

Charakterystyczne wozy z kamerami Google od czasu do czasu przejeżdżają przez miasta i aktualizują bazę zdjęć. W Raciążku były kilkukrotnie, a na zdjęciach nie brak mieszkańców podczas ich codziennych zajęć.

📢 Oświadczenia majątkowe radnych Aleksandrowa Kujawskiego. Sprawdź, który jest najbogatszy ZDJĘCIA

Przyglądamy się majątkom radnych miejskich z Aleksandrowa Kujawskiego. Wiemy co posiadają, jakimi oszczędnościami dysponują, ile zarobili w 2019 r., oraz w jakiej wysokości posiadają kredyty. Wszystko znajdziecie w naszej galerii.

📢 Burmistrz Ciechocinka Leszek Dzierżewicz w akcji #GaszynChallenge [wideo]

Burmistrz Ciechocinka Leszek Dzierżewicz wraz z pracownikami Urzędu Miasta i Biura Promocji przystąpili do wyzwania #GaszynChallenge. Wyzwanie rzucili im druhowie z OSP Ciechocinek.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Lenovo TAB M7 7" 1GB/16GB WiFi szary (ZA550108PL)


Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4'' 64GB LTE Niebieski (SM-P615NZBAXEO)

  • Producent: Samsung
  • Ceny: od 1 759 do 2 048 zł.
  • Zobacz oferty

Tygodniowa prasówka 5.07-11.07.2020 Ciechocinek: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Ciechocinku. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Koło fotograficzne MCK w Aleksandrowie Kujawskim przygotowało niezwykłą wystawę [zdjęcia]

Wirtualna wystawa zawiera wybrane prace uczestników sekcji koła fotograficznego Miejskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim wykonane od października 2019 do czerwca 2020.

📢 Droga powiatowa Ciechocinek - Siutkowo uroczyście otwarta. Wartość projektu to prawie 1,5 mln zł. [zdjęcia]

W środę, 8 lipca zakończono projekt „Przebudowa drogi powiatowej nr 2603 C Ciechocinek – Siutkowo wraz z przepustami zadanie nr 1 etap 2”. W uroczystości otwarcia zmodernizowanej drogi wziął udział m.in. wicewojewoda Józef Ramlau.

📢 Strażacy z Ciechocinka przystąpili do akcji #GaszynChallenge i nominowali burmistrza! [wideo]

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechocinku dołączyli do wyzwania #GaszynChallenge, w ramach którego zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie chorych dzieci.

📢 Imieniny Odety 8.07. Życzenia imieninowe dla Odety. Kiedy są imieniny Odety?

Imieniny Odety obchodzone są 8.07 . Solenizantce na pewno będzie miło, kiedy otrzyma miłe i spersonalizowane życzenia. Wybrane życzenia imieninowe dla Odety można wpisać do kartki imieninowej lub wysłać jako wiadomość sms. Jakie życzenia imieninowe przygotowane dla Odety będą odpowiednie? Znana nam Odeta z pewnością ucieszy się z pięknych życzeń, które przygotujemy. Dla Odety możemy dodatkowo przygotować bukiet kwiatów lub drobny upominek. Czy znasz Odetę? Złóż jej radosne życzenia imieninowe. Sprawdźmy pochodzenie tego imienia. Które cechy charakteru może mieć osoba o tym imieniu?

📢 Imieniny Prokopa. Kiedy są imieniny Prokopa? Najbliższe imieniny wypadają 8.07. Wierszyki na imieniny

Czy wiesz, kiedy imieniny obchodzi Prokop? Imieniny Prokopa obchodzimy 11 marca, 8 lipca, 21 lipca. Najbliższe imieniny wypadają więc 8.07. Nie zapomnij o tym ważnym dniu i złóż życzenia imieninowe Prokopowi. W artykule znajdziesz propozycje życzeń i wierszy imieninowych. Czy znasz jakiegoś?

📢 Pościg we Włocławku. Kierowca BMW z Ciechocinka aresztowany na 3 miesiące [zdjęcia, wideo]

Szaleniec z BMW, który pędził przez prawie cały Włocławek pod prąd i uderzył dwa policyjne radiowozy aresztowany na 3 miesiące! Nie zatrzymał się kontroli. Chcąc uniknąć zatrzymania wykorzystał swój pojazd do czynnej napaści na policjantów z Włocławka i Ciechocinka. Zobaczcie zdjęcia i wideo.

📢 Powiat aleksandrowski. Samorządowcy dostali czeki na łączną kwotę ponad 6 mln złotych [zdjęcia]

Symboliczne czeki burmistrzowie i wójtowie z powiatu aleksandrowskiego otrzymali w ramach Funduszu Inwestycji Samorządowych, który ma odegrać rolę tarczy antykryzysowej dla samorządów.

📢 Remont tężni w Ciechocinku. Marszałek Piotr Całbecki doglądał inwestycji wartej prawie 22 mln złotych [zdjęcia]

Od marca 2020 roku trwa rewitalizacja tężni w Ciechocinku. Prace nad inwestycją wartą prawie 22 miliony złotych doglądał marszałek Piotr Całbecki. Samorządowiec zapowiedział, że władze województwa planują przeznaczenie kolejnych pieniędzy na ikonę uzdrowiska.

📢 Imieniny Sędzisławy 7.07. Kiedy złożyć życzenia imieninowe Sędzisławie? Oryginalne życzenia imieninowe

Imieniny Sędzisławy przypadają na 7.07. Solenizantce warto złożyć życzenia imieninowe, które będą dopasowane do danej osoby i sprawią jej radość. Życzenia imieninowe mogą być wysłane za pomocą smsa lub przygotowane jako kartka z życzeniami. W takim razie które życzenia na imieniny dla Sędzisławy mogą być najlepsze? Życzenia imieninowe dla Sędzisławy na pewno będą miłym gestem, z którego Sędzisława się ucieszy. Z okazji imienin Sędzisławy można przygotować bukiet kwiatów jako drobny upominek dla Sędzisławy. Czy znasz Sędzisławę? Złóż jej miłe życzenia na imieniny. Sprawdźmy pochodzenie tego imienia. Jakie cechy może mieć osoba mająca to imię?

📢 Wakacje 2020. O czym pamiętać planując podróż samochodem?

Zaczęły się wakacje, czyli czas wypoczynku i podróży. W tym roku alternatywą dla zagranicznych wyjazdów stały się wycieczki po Polsce. Wiele osób skorzysta z własnego środka transportu, który daje swobodę, niezależność i elastyczność pozwalającą odkrywać ciekawe miejsca „po drodze”. Jednak wzmożony ruch na drogach i wielogodzinna jazda mogą być wyzwaniem. Podpowiadamy, jak się do tego przygotować.

📢 Mieszkaniec powiatu aleksandrowskiego miał w domu ponad kilogram narkotyków. Grozi mu 10 lat więzienia

Zatrzymany przez mundurowych 31-latek, odpowiedzialny za nielegalny proceder usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

📢 Czarne punkty na wakacyjnej mapie: śmiertelne wypadki drogowe; wakacje 2020. Tu szczególnie uważajcie! [AKTUALNE DANE]

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym to nie tylko smutna statystyka, ale także, a może przede wszystkim, ostrzeżenie dla kierowców. Mapa przygotowana przez policję ma być aktualizowana każdego dnia, w celu zwrócenia uwagi na skalę problemu, jakim są wypadki na polskich drogach. Zobaczcie, w których miejscach należy zachować szczególną uwagę i pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa na drodze.

📢 Imieniny Ignacji 6.07. Jakie życzenia wybrać dla Ignacji? Życzenia imieninowe idealne na sms

Ignacja świętuje imieniny 6.07. Dobrze jest znaleźć wyjątkowe życzenia imieninowe dla Ignacji, które będą dopasowane do charakteru osoby. Życzenia imieninowe dla Ignacji można wysłać przez sms lub przygotować kartę z wybranymi życzeniami. Jakie życzenia na imieniny dla Ignacji będą najlepiej dopasowane? Życzenia na imieniny są składane solenizantom z okazji ich święta. Z okazji imienin Ignacji można przygotować bukiet kwiatów jako drobny upominek dla Ignacji. Znasz Ignację? Złóż jej życzenia imieninowe. Sprawdźmy pochodzenie tego imienia. Jakie cechy charakteru przypisane są do Ignacji?

📢 Policja poszukuje oszustek z woj. kujawsko-pomorskiego. Pomóż policji w poszukiwaniach [zdjęcia]

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy poszukuje kilkudziesięciu kobiet z regionu, które dopuściły się oszustwa. Kobiet wciąż nie udało się namierzyć, dlatego są poszukiwane listami gończymi. Zobaczcie ich wizerunki! Może kojarzycie którąś z nich? Te kobiety przebywają na wolności i nadal mogą być bardzo niebezpieczne. Pomóżmy policji w ich ujęciu!

📢 Aleksandrów Kujawski. Obchody 27. rocznicy Odnowienia Ukraińskiego Cmentarza Wojskowego [zdjęcia]

W Aleksandrowie Kujawskim odbyły się Obchody 27. rocznicy Odnowienia Ukraińskiego Cmentarza Wojskowego. W uroczystości wzięli udział m.in. Lew Zacharczyszyn, konsul generalny Ukrainy w Gdańsku i Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa i rozwoju wsi.

📢 Tygodniowy przegląd prasy (Ciechocinek, 28.06-4.07.2020), poznaj najważniejsze informacje z Ciechocinka

Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Ciechocinka, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 28.06 a 4.07.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Nocny pościg we Włocławku. Dwa rozbite radiowozy, czterech rannych policjantów. BMW jechało pod prąd na Toruńskiej [zdjęcia]”?

Polska stała się bezpieczna

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie