Wyróżnienie zostali stypendyści szkół z terenu miasta Włocławek oraz z powiatów: aleksandrowskiego, lipnowskiego, radziejowskiego, rypińskiego i włocławskiego z rok szkolny 2018/19.
Zobaczcie listę nagrodzonych (po nazwisku klasa oraz szkoła do której uczęszcza) oraz zdjęcia
Powiatu aleksandrowski
Julia Jaromirska (III) - Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda w Aleksandrowie Kujawskim
Karina Marzena Jóźwiak (III) - II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim
Edgar Kmiołek (III) - Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Ciechocinku
Dominika Rzepecka (IV) - Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 2 w Aleksandrowie Kujawskim
Joanna Tokarska III) - Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim
Powiat lipnowski
Marta Grzelecka (I) - Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół im. Związku Młodzieży Wiejskiej w Dobrzyniu nad Wisłą
Kinga Kamińska (II) - Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem
Olga Kochowicz (II) - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie
Monika Słabowska (IV) - Technikum w Zespole Szkół Technicznych im. Ziemi Dobrzyńskiej w Lipnie
Arleta Strycel (II) - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem
Powiat radziejowski
Jakub Gajewski - (III) Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce
Agata Kaniewska (II) - Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka w Zespole Szkół i Placówek w Radziejowie
Damian Roszak III) - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce
Martyna Szkudlarek (IV) - Technikum Zawodowe w Zespole Szkół Mechanicznych im. Józefa Piłsudskiego w Radziejowie
Powiat rypiński
Jakub Celebucki - (III) Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Unii Europejskiej w Rypinie
Ewa Kiełkowska (II) - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 im. ks. Czesława Lissowskiego w Rypinie
Zuzanna Szarszewska (III) - Liceum Plastyczne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rypinie
Dawid Wiśniewski (IV) - Technikum Geodezyjne w Zespole Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu
Powiat włocławski
Justyna Gołębiewska - (III) Technikum w Zespole Szkół im. Władysława Reymonta w Chodczu
Joanna Klitkowska (III) - Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Kowalu
Marcelina Magdalena Osiecka (II) - Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu
Weronika Pietrzak (II) - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Izbicy Kujawskiej
Bartłomiej Sobucki (II) - Liceum Ogólnokształcące im. Franciszka Becińskiego w Zespole Szkół w Lubrańcu
Barbara Stanisławiak (II) - Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Choceniu
Wiktoria Stęczna (IV) - Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół im. Marii Grodzickiej w Lubrańcu-Marysinie
Miasto Włocławek
Aleksandra Goździk - (III) I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku
Karolina Grzybowska(IV) - Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych we Włocławku
Mateusz Janaszak (II) - Liceum Ogólnokształcące w Szkole Mistrzostwa Sportowego we Włocławku
Weronika Maria Kamińska (VI) - Prywatna Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych we Włocławku
Brajan Kazimierczak (III) - Akademickie Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku
Wojciech Kruczyński (III) - V Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
Paweł Józef Łączkowski (IV) - Technikum Nr 5 w Zespole Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku
Kinga Majchrzak (IV) - Akademickie Technikum Wojskowe im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku
Piotr Marciniak (IV) - Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku
Maja Mysłowska (II) - III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku
Paulina Paszkiewicz (III) - II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika we Włocławku
Weronika Raniszewska (III) - Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Długosza w Zespole Szkół Katolickich we Włocławku
Zuzanna Anna Tarczyńska (III) - Technikum nr 2 w Zespole Szkół Chemicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie we Włocławku
Filip Wawrzonkoski (IV) - Technikum Nr 6 w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku
Magdalena Wilczyńska (III) - Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych we Włocławku
Aleksandra Wilińska (II) - IV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Zespole Szkół nr 4 we Włocławku
FOTORELACJA Z UROCZYSTOŚCI WRĘCZENIE DYPLOMÓW - KLIKNIJ TUTAJ
Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?