Serial Elif odcinek 255. Tugce pokazuje zdjęcie Kenanowi, mężczyzna jest wściekły [streszczenie online - serial Elif]

GM/telemagazyn.pl
Co się wydarzy w najnowszym 255. odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.
Co się wydarzy w najnowszym 255. odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka. materiał promocyjny
Co się wydarzy w najnowszym 255 odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.

Serial Elif odcinek 255 w czwartek 31 maja 2018, godz. 13:45 w TVP1.

W 255 odcinku tureckiego serialu Elif Ciotka Feride pokazuje jej braciom, gdzie dziewczyna pracuje. Mężczyźni napadają na lokal Melek. Melek udaje się ukryć dziewczynę. Na czas pojawia się Kenan, który przegania agresywnych mężczyzn. Tugce i Elif, bawiąc się telefonem Serdara, trafiają na zdjęcie Kenana i Melek. Kiedy Tugce pokazuje zdjęcie Kenanowi, mężczyzna wpada we wściekłość i wyrzuca Serdara z domu. Serdar grozi Arzu, że jeśli z nim nie wyjdzie, wyjawi Kenanowi całą prawdę. Arzu się zgadza. Melek i Melih zabierają Feride do siebie. W lokalu Melek pojawia się młody nauczyciel Fikret.

"Elif", turecki serial, gdzie oglądać online i w TV

Turecki serial "Elif" można oglądać w telewizji i internecie. Nowe odcinki serialu "Elif" emitowane są od poniedziałku do piątku w TVP1 około godz. 14. Najnowszy, 255. odcinek serialu "Elif" zostanie pokazany w czwartek 31 maja o godzinie 13.45 w TVP 1. Serial "Elif",dostępny jest także na VOD.TVP.PL. Nowe odcinki dostępne są przez kilka dni od premiery.

W Turcji serial Elif pokazywany jest w trzech sezonach i jak dotąd wyemitowano ponad 500 odcinków "Elif". Ostatni, 560. odcinek został wyemitowany w czerwcu 2017 r. Ze względu na skrócenie czasu trwania jednego odcinka, w Polsce musiałoby być ich jeszcze więcej.

STRESZCZENIE INNYCH KOLEJNYCH ODCINKÓW SERIALU ELIF - TUTAJ

TM - Jaka jest szkoła w 2. sezonie serialu "Belfer"? - wideo TM

Wideo

Dodaj ogłoszenie