Serial Elif odcinek 249. Serdar śledzi Kenana [STRESZCZENIE, ONLINE - serialu Elif]

GM/telemagazyn.pl
Co się wydarzy w najnowszym 249. odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.
Co się wydarzy w najnowszym 249. odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka. materiał promocyjny
Co się wydarzy w najnowszym 249 odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.

Serial Elif odcinek 249 we środę 23 maja 2018, godz. 13:45 w TVP1.

W 249 odcinku tureckiego serialu Elif Necdet wychodzi ze szpitala. Mężczyzna podarowuje Erkutowi samochód jako wyraz wdzięczności za jego oddanie. Serdar śledzi Kenana, robi mu zdjęcia podczas spotkania z Melek i pokazuje je Arzu. Arzu aranżuje wspólne wyjście do restauracji z Kenanem i Tugcze. Zeynep jest coraz bardziej pewna, że Selim ją zdradza. Necdet proponuje Goncy, żeby z nim zamieszkała. Selim spotyka się ze swoją dawną przyjaciółką.

"Elif", turecki serial, gdzie oglądać online i w TV

Turecki serial "Elif" można oglądać w telewizji i internecie. Nowe odcinki serialu "Elif" emitowane są od poniedziałku do piątku w TVP1 około godz. 14. Najnowszy, 249.. odcinek serialu "Elif" zostanie pokazany we wtorek 23 maja o godzinie 13.45 w TVP 1. Serial "Elif",dostępny jest także na VOD.TVP.PL. Nowe odcinki dostępne są przez kilka dni od premiery.

W Turcji serial Elif pokazywany jest w trzech sezonach i jak dotąd wyemitowano ponad 500 odcinków "Elif". Ostatni, 560. odcinek został wyemitowany w czerwcu 2017 r. Ze względu na skrócenie czasu trwania jednego odcinka, w Polsce musiałoby być ich jeszcze więcej.

STRESZCZENIE INNYCH KOLEJNYCH ODCINKÓW SERIALU ELIF - TUTAJ

TM - Jaka jest szkoła w 2. sezonie serialu "Belfer"? - wideo TM

Wideo

Dodaj ogłoszenie