Serial Elif odcinek 248. Melek prosi Kenana o rozmowę [STRESZCZENIE, ONLINE - serialu Elif]

GM/telemagazyn.pl
Co się wydarzy w najnowszym 248. odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.
Co się wydarzy w najnowszym 248. odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka. materiał promocyjny
Co się wydarzy w najnowszym 248 odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.

Serial Elif odcinek 248 we wtoirek 22 maja 2018, godz. 13:45 w TVP1.

W 248 odcinku tureckiego serialu Elif Kenan jedzie po Ipek na lotnisko. Niestety, nie udaje mu się zobaczyć z siostrą. Aliye jest załamana. Serdar martwi się o Tugce i ze względu na dobro dziewczynki proponuje Arzu wspólne życie. Pelin i Feraye robią wszystko, by tym razem Zeynep przeczytała wysłaną przez nie wiadomość. Ich plan się udaje. Melek prosi Kenana o rozmowę. Ten nie wie, że śledzi go Serdar.

"Elif", turecki serial, gdzie oglądać online i w TV

Turecki serial "Elif" można oglądać w telewizji i internecie. Nowe odcinki serialu "Elif" emitowane są od poniedziałku do piątku w TVP1 około godz. 14. Najnowszy, 248. odcinek serialu "Elif" zostanie pokazany we wtorek 22 maja o godzinie 13.45 w TVP 1. Serial "Elif",dostępny jest także na VOD.TVP.PL. Nowe odcinki dostępne są przez kilka dni od premiery.

W Turcji serial Elif pokazywany jest w trzech sezonach i jak dotąd wyemitowano ponad 500 odcinków "Elif". Ostatni, 560. odcinek został wyemitowany w czerwcu 2017 r. Ze względu na skrócenie czasu trwania jednego odcinka, w Polsce musiałoby być ich jeszcze więcej.

STRESZCZENIE INNYCH KOLEJNYCH ODCINKÓW SERIALU ELIF - TUTAJ

TM - Jaka jest szkoła w 2. sezonie serialu "Belfer"? - wideo TM

Wideo

Dodaj ogłoszenie