Puchar Polski K-PZPN sezon 2021/22. Terminarze i wyniki meczów w podokręgach Bydgoszcz, Toruń, Włocławek

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Start Warlubie - Zawisza Bydgoszcz 2:4
Start Warlubie - Zawisza Bydgoszcz 2:4 Łukasz Szalkowski
Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Rozgrywane są mecze w Regionalnym Pucharze Polski K-PZPN w sezonie 2021/22. Odbywają się mecze w podokręgach. Podajemy wyniki, strzelców oraz terminarze najbliższych spotkań. W środę 13 października poznaliśmy już komplet 16 ekip, które wywalczyły awans do 1/8 finału na szczeblu województwa. Rewelacją rozgrywek jest B-klasowy Tarpan Mrocza. Ponadto wiosną 2022 roku w regionalnym pucharze zagrają cztery drużyny z 3. ligi oraz dziewięć ekip z 4 ligi i dwie z 5. ligi kujawsko-pomorskiej.

Wideo. Bramkarz Łukasz Zapała strzela rzut karny i Włocłavia zdobywa Puchar Polski K-PZPN 2021

IV runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Bydgoszcz - 13 października

Notecianka Pakość – Unia Janikowo 0:1 (0:0)
Bramka: Damian Zagórski (84)
W 90+3 Mariusz Kryszak z rzutu karnego uderzył wysoko nad bramką Notecianki
NOTECIANKA: Gołębiewski - Skowroński, Strzesak, M. Swojnóg, Smaruj, M. Gryglewicz, Rościszewski, D. Swojnóg, R. Wójcik, Mozgawa, P. Swojnóg
(15:00)

Start Warlubie – Zawisza Bydgoszcz 2:4 (1:4)
Bramki: Jakub Bollin (28, 48) - Ariel Jastrzembski (3), Wojciech Mielcarek (16), Robert Tunkiewicz (25), Sebastian Weremko (44)
(15:00)

Wisła Fordon – Start Pruszcz 1:7 (0:1)
Bramki - Olaf Wójtowicz 4, Maciej Górzyński 2, Marcin Wanat
(15:00)

Wolny los – Sportis SFC Łochowo (awans do 1/8 finału)
Wolny los – Chemik Moderator Bydgoszcz (awans do 1/8 finału)

IV runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Włocławek - 13 października

Tłuchowia Tłuchowo - Lider Włocławek 3:1 (0:1)
Bramki: Dawid Kieplin 3 (61, 68, 89) - Adrian Kowalski (23)
(16:00)

Łokietek Brześć Kujawski - Lech Rypin 2:4 (1:2)
Bramki: Dawid Marciniak (35), Marcin Dorsz (79) - Maciej Rożnowski (2), Bartłomiej Śmigrodzki 2 (5, 73), Maciej Jankowski (57)
(16:00)

Łokietek Brześć Kujawski - Lech Rypin 2:4

Łokietek Brześć Kujawski - Lech Rypin 2:4 w 4. rundzie Pucha...

Wisła Dobrzyń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:4 (2:2, 1:1)
Bramki: Juliusz Habasiński (38), Patryk Olewiński (57) - Angelo Amorim Medina (10), Miłosz Sadowski (89, 104), Hubert Maciąg (115)
(16:00)

IV runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 - podokręg Toruń - 12 października

Pogrom Zbójno - Olimpia Grudziądz 0:5 (0:3)
Bramki: Szymon Doba 3 (8, 25, 88), Piotr Witasik (40), Filip Prykaszczyk (83)
(16:15)

IV runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Bydgoszcz - 12 października

Tucholanka Tuchola – Wda Świecie 1:2 (0:2)
Bramki: Arkadiusz Hoffmann (50) - Gabriel Santos Falciano 2 (8, 39)
(15:00)

Sędziowie Bydgoszcz – Tarpan Mrocza 1:3 (0:0)
Bramki: Wiktor Weiner (51) - Bartosz Stoppel (86), Marcin Napierała (102), Paweł Kanik (118)
(15:30)

Noteć Łabiszyn – Pogoń Mogilno 1:4 (0:3)
Bramki: Piotr Ziółkowski (46) - Filip Śliwiński 2 (16, 17), Jay Jaskólski 2 (20, 83)
(17:00)

W 1/8 finału Pucharu Polski K-PZPN 2021 zagrają:

  • Sportis SFC Łochowo
  • Chemik Moderator Bydgoszcz
  • Włocłavia Włocławek (obrońca trofeum)
  • Elana II Toruń
  • Elana Toruń
  • Sparta Brodnica
  • Wda Świecie
  • Tarpan Mrocza
  • Olimpia Grudziądz
  • Pogoń Mogilno
  • Start Pruszcz
  • Zawisza Bydgoszcz
  • Unia Janikowo
  • Lech Rypin
  • Tłuchowia Tłuchowo
  • Orlęta Aleksandrów Kujawski

III runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 - podokręg Toruń - 5 października

Elana II Toruń - Unia Wąbrzeźno 6:0 (1:0)
Bramki: Kacper Kowalski (45), Jakub Węgrzyn 3 (47, 53, 78), Radosław Drapiewski (77, samobójcza), Marcin Kościelecki (80)(18:30)

III runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 - podokręg Toruń - 6 października

Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica 2:4 (1:0)
Bramki: Oskar Ignatowski 2 (7, 73) - Bartosz Kaczyński 2 (49, głową, 89), Grzegorz Domżalski (60, karny), Kamil Woroniecki (79)
(16:00)

Victoria Czernikowo - Elana Toruń 1:4 (0:2)
Bramki: Szymon Cwikliński (82, samobójcza) - Michał Szczyrba 2 (35, 80), Kacper Rybacki 2 (40, 60)
(16:30)

Pogrom Zbójno - Drwęca Golub Dobrzyń 3:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Modrzejewski 2 (41, 55), Miłosz Krusiński (73) - Karol Żychniewicz (13), Patryk Petrykowski (57)
(16:00)

Pierwotnie Pogrom miał rywalizować z Olimpią Grudziądz, która gra jeszcze w 1/16 Fortuna Pucharu Polski. Zagra jednak z Drwęca, która miała w 2 rundzie wolny los. Na placu boju zostanie więc 5 ekip, a awans do 1/8 finału mogą wywalczyć 4 drużyny. Pogrom ostatecznie zagra z Olimpią w 4. rundzie a stawą będzie 1/8 finału Pucharu Polski K-PZPN.

III runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Włocławek - 6 października

Kujawiak Instalnova Kruszyn - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:6 (0:4)
Bramki: Hubert Maciąg (2), Oliwer Kieran (9), Angelo Amorim Medin (20), Adam Młodzieniak 2 (40, 63), Kacper Krajewski (68)
g. 16.00

III runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Bydgoszcz - 29 września

Unia Gniewkowo - Notecianka Pakość 2:3 (1:1)
Bramki: Mateusz Balik (7), Oskar Kryszak (74) - Przemysław Swojnóg 2 (39, 87), Borys Skowroński (49)
(15:30)

Tarpan Mrocza - Polonia Bydgoszcz 1:0 (1:0)
Bramka: Szymon Kłodziński (21)
(15:45)

Tucholanka Tuchola - Wisła Gruczno 3:0 (0:0)
Bramki: Krzysztof Budzyński 2 (61, 62), Mateusz Materac (82)
(16:00)

Gopło Kruszwica - Zawisza Bydgoszcz 0:2 (0:1)
Bramki: Maciej Koziara (37, wolny), Kamil Żylski (89)
(16:30)

Victoria Koronowo - Start Warlubie 2:4 (2:2, 0:1)
Bramki: Damian Szczukowski (70, karny), Łukasz Dziedzic Kamiński (90+4) - Jakub Bollin (28), Mikołaj Kuczmiński (60), Dominik Armatowski (103), Jakub Lewandowski (108)
(16:30)

GLKS Dobrcz/Wudzyn - Wisła Fordon 0:1 (0:0)
Bramka: Oleksandr Ovsiak (52)
(17:00)

Dąb BOSiR Barcin - Pogoń Mogilno 0:6 (0:2)
Bramki: Piotr Mroziński (10), Oliwer Dolinger (32), Maciej Sieradzki (56), Krzysztof Chojnacki (77), Filip Jagielski (82, karny), Jay Jaskólski (88)
(17:30)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław 4:4 (2:2, 1:1) karne 4:3
Bramki: Patryk Perliński 3 (29, 54, 93), Marcel Srzyżewski (119) - Błażej Wyrkowski 3 (16, 84, 105), Mateusz Brzóstowski (115)
W 121 min. Oskar Klon (Chemik obronił rzut karny Patryka Kozłowskiego), a serii jedenastek dwa kolejne.
(18:30)
ZAPIS RELACJI NA ŻYWO WYNIKI NA ŻYWO MECZÓW 3. RUNDY - KLIKNIJ TUTAJ

Start Pruszcz - wolny los

III runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Bydgoszcz - 28 września

Noteć Gębice - Unia Janikowo 1:3 (0:0)
Bramki: Kajetan Kołacki (68) - Patryk Urbański (79, wolny), Gracjan Goździk (86), Przemysław Kędziora (87)
(16:30)

Noteć Łabiszyn - Budowlany KS Bydgoszcz 4:1 (1:0)
Bramki: Piotr Ziółkowski 3 (42, 48, 52), Marcin Słowiński (83) - Paweł Dąbek (90)
(17:00)

Krajna Sępólno Krajeńskie - Wda Świecie 2:4 (1:2)
Bramki: Bartosz Burkiewicz 2 (18, wolny, 87) - Oskar Graczyk (16), Gabriel Santos Falciano (41), Jakub Ratkowski (84), Karol Maliszewski (90, karny)
(17:00)

III runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Bydgoszcz - 21/22 września

Sędziowie Bydgoszcz - Cukrownik Tuczno 7:1 (3:0)
Bramki: Michał Sandacz (20), Igor Weiner (28), Mateusz Onysk (45, 80), Krzysztof Ulatowski (64), Szymon Bąkowski (69), Wiktor Weiner (89) - Dariusz Pacholski (86)
(wtorek 21.09, g. 16:30)

Pomorzanin Serock - Sportis SFC Łochowo 0:3 (0:1)
Bramki: Mateusz Zbiranek (29), Aleksandr Shpilevskii (76), Hubert Nowak (82)
(środa 22.09, g. 16:30)

III runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Włocławek - 29 września

Zdrój Ciechocinek - Lider Włocławek 0:3 (0:2)
Bramki: Dawid Mikołajczak (13), Kacper Żuchowski (43), Tomasz Szablewski (86)
(16:40)

Kujawiak Kowal - Wisła Dobrzyń 2:4 (0:3)
Bramki: Adam Niklewicz 2 (66, 83) - Patryk Dudkiewicz 2 (8, 26), Adrian Nowak (15), Juliusz Habasiński (55)
(16:40)

W zielonym stroju o piłkę walczy Filip Kalinowski, obrońca Kujawiaka Kowal

Kujawiak Lumac Kowal – Wisła Dobrzyń 2:4 w III rundzie Pucha...

Łokietek Brześć Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska 7:2 (4:1)
Bramki: Adam Marciniak (18, 55, 73, 84), Szymon Gryczewski (22), Paweł Dryka (27, samobójcza), Damian Rutkowski (42) - Szymon Janaszczyk (30), Piotr Szablewski (63, karny),
(16:40)

Polcalc Lubienianka Lubień Kuj. - Tłuchowia Tłuchowo 2:7 (0:4)
Bramki: Rafał Zbońkowski (85), Tomasz Janas (87) - Adrian Żuchniewicz (3), Radosław Kwiatkowski (4), Dawid Kieplin (19), Radosław Kwiatkowski 2 (44, 53), Michał Malinowski (48), Paweł Gaul (50)
(16:40)

GKS Baruchowo - Lech Rypin 0:3, walkower
Gospodarze wycofali się z rozgrywek

Kujawiak Instalnova Kruszyn - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:6 (0:4)
Bramki: Hubert Maciąg (2), Oliwer Kieran (9), Angelo Amorim Medin (20), Adam Młodzieniak 2 (40, 63), Kacper Krajewski (68)
Mecz 6.10 - g. 16.00

II runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 - podokręg Toruń - 14 września

Chełminianka Chełmno - Olimpia Grudziądz 1:6 (0:1)
Bramki: Piotr Gross (81) - Michał Zachaczewski (44), Piotr Witasik (55), Mateusz Flak (62), Szymon Doba 2 (73, 75), Krzysztof Wicki (90)
(g. 16:30)

Legia Chełmża - Victoria Czernikowo 1:3 (0:1)
Bramki: Jakub Jedynak (80) - Mateusz Wróblewski 3 (27, 49, 58)
(17:30)

II runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 - podokręg Toruń - 15 września

Cyklon Kończewice - Unia Wąbrzeźno 0:3, walkower

Pogrom Zbójno - Wojownik Wabcz 3:1 (1:0)
Bramki: Damian Skrzeszewski (30), Patryk Wrześniewski (80), Damian Boniecki (87) - Łukasz Filarski (90)
(17:00)

Promień Kowalewo Pomorskie - Pomorzanin Toruń 1:4 (0:1)
Bramki: Maciej Łuszczyński (86) - Bogusz Wiśniewski (9), Maksymilian Trębacki (51), Igor Lubowicz (66), Jakub Sajda (90+3)
(18:00)

Stal Grudziądz - Sparta Brodnica 3:5 (2:2)
Bramki: Jakub Waszelewski (14), Szymon Moskwa (20), Mateusz Wiśniewski (62, karny) - Arkadiusz Kozłowski (5), Maciej Tuptyński (34), Kamil Piskorski (52), Bartosz Kaczyński (64), Dmytro Martyniuk (89)
(16:00)

II runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 - podokręg Toruń - 22 września

Flisak Złotoria - Elana II Toruń 2:4 (2:2, 1:0)
Bramki: Jakub Ferdynus (12), Łukasz Wierzchowski (55) - Kacper Kowalski (47), Jan Stefko (70, 99. 113)
(16:30)

II runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Włocławek - 14 września

Wicher Wielgie - Kujawiak Kowal 0:4 (0:3)
Bramki: Bartosz Śmigiel 2 (9, 42), Łukasz Morawski 2 (35, 55)
(17:30)

II runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Włocławek - 15 września

AZS Włocławek - Zdrój Ciechocinek 0:5 (0:2)
Bramki: Alan Kałuża 2 (21, 36), Jarosław Krzyżanowski (58), Daniel Szczęsny 2 (84, 88)
(20:00)

Start Stawki - Łokietek Brześć Kujawski 1:4 (1:1, 0:0)
Bramki: Jakub Kacprzak (68) - Damian Rutkowski (71), Dominik Sobieraj (114), Kacper Kamiński (116), Adam Marciniak (118)
W 113 minucie Krzysztof Wiśniewski (Start) nie strzelił rzutu karnego. Obronił Tomasz Zieliński
(17:00)

Sadownik Waganiec - GKS Baruchowo 2:3 (2:2, 2:0)
Bramki: Igor Trąd (11), Dawid Kurdubski (24) - Michał Rosiak 2 (50, 68), Dariusz Janik (116)
(17:00)

Kujawiak Istalnova Kruszyn - LTP Lubanie 3:0 (1:0)
Bramki: Piotr Gląba (16), Daniel Komorowski (75), Konrad Błaszczyk (83)
(17:00)

Mień Lipno - Polcalc Lubienianka Lubień Kuj. 2:4 (1:1, 1:0)
Bramki: Kamil Markowski (4), Daniel Jankowski (109) - Kamil Ambrożewicz 2 (75, 98), Jacek Wichliński (94), Przemysław Burdyka (117)
(17:00)

II runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Bydgoszcz

Środa 8 września
Promień Szczepanowo - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:8 (0:3)
Bramki: Maciej Sobczyk 2 (28, 33), Konrad Klatecki 2 (55, 63), Paweł Woźny (88), Jakub Czesiński 2 (55, 57), Gabriel Pieczyński (27), Grzegorz Adamski (86)

Kolorowi Krusza Zamkowa - Notecianka Pakość 0:9 (0:5)
Bramki: Kacper Mozgawa 3 (23, 42, 64), Mateusz Gryglewicz 2 (7, 15 ), Michał Szot 2 (67, 71),, Dominik Smaruj (25), Patryk Nowak (76)

Wtorek 31 sierpnia
Grom Osie - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 1:4 (0:1)
Bramki: Maciej Kuzimski (75) - Robert Bross (36), Mikołaj Porożyński (48), Marcin Szulc 2 (74, 90)
(18:00) - Paweł Pastewski

Czarni Nakło - Polonia Bydgoszcz 2:8 (1:4)
Bramki: Daniel Kulczyk 2 (29, 76) - Szymon Dusza 2 (11, karny, 69, karny), Jakub Kościecha (13, wolny), Jakub Koźbiał (40), Kacper Lewandowicz (44), Kamil Nytko (47), Hubert Raczkowiak 2 (60, 89)
(19:30) - Dariusz Błażejczyk

Środa - 1 września
LZS Wałdowo - Budowlany KS Bydgoszcz 1:7 (1:1)
Bramki: Sławomir Walaszek (26) - Łukasz Burkiewicz 3 (20, 52, 68), Oskar Januszewski (63), Łukasz Chruścicki 2 (70, 75), Jakub Nowak (78)
(17:00) - Gerard Gólcz

Tęcza Wiąg - Start Eco-Pol Pruszcz 1:8 (1:5)
Bramki: Mateusz Minga (43) - Jakub Kminikowski (10, samobójcza), Jakub Mizdalski 4 (19, 45, 53, 68, karny), Marcin Gaca (32, karny), Jakub Krukowski (34), Kacper Sapa (59)
(17:00) - Radosław Papierowski

Noteć Gębice - Piast Kołodziejewo 5:0
Bramki: Dominik Jelonek 2, Karol Sroka, Wiktor Owsiński, Kajetan Kołacki
(17:00) - Bartosz Wilk

Dąb Potulice - Sportis SFC Łochowo 0:3 (0:3)
Bramki: Marcin Krzywicki 2 (27, 40), Igor Kondrat (42)
(17:00) - Łukasz Boiński

Goplania Inowrocław - Unia Gniewkowo 0:2 (0:0, 0:0)
Bramki: Radosław Kłosowski 2 (100, 115)
(17:00) - Maciej Górczyński

Zieloni Zalesie - Cukrownik Tuczno 4:5 (1:3)
Bramki: Mateusz Sojka 2 (28, 55), Arkadiusz Wojtczak (60), Rafał Grzelak (90+1) - Bartłomiej Bednarek (14), Tomasz Kaszubski (18), Mateusz Madej 2 (21, 70), Mikołaj Czaja (47)
(17:15) - Dawid Kosmal

Orzeł Kcynia - Noteć Łabiszyn 1:7 (1:4)
Bramki: Miłosz Woźniak (32) - Piotr Ziółkowski 2 (1, 69), Łukasz Kotlarek 2 (10, 22), Łukasz Retlewski 2 (44, karny, 87), Remigiusz Wisz (65)
(17:30) - Dariusz Karolczak

Unia Leszcze - Cuiavia Inowrocław 0:10 (0:3)
Bramki: Aleksander Łubkowski 2 (16, 73), Błażej Wyrkowski (35), Oliwier Kraszewski (44), Jakub Nowakowski 3 (49, 70, 90), Dawid Deresiewicz (76), Patryk Kozłowski (79), Caio Cezar Neri (80)
(17:30) - Szymon Lewandowski

Unia Leszcze - Cuiavia Inowrocław (na zielono) 0:10

Unia Leszcze - Cuiavia Inowrocław 0:10. Puchar Polski K-PZPN...

Tucholanka Tuchola - Rawys Raciąż 4:0 (3:0)
Bramki: Arkadiusz Hoffmann 3 (5, 32, 72), Krzysztof Budzyński (27)
(17:30) - Tomasz Linke

Dąb BOSiR Barcon - Pogoń II Mogilno 4:2 (0:1)
Bramki: Miłosz Dziurzyński 2 (71, 83), Daniel Nowakowski (85), Hubert Ciszewski (90+1) - Stanisław Ciejek (19), Mikołaj Chęciński (74)
(17:30) - Jacek Siwa

Tarpan Mrocza - Unia Solec Kujawski 2:1 (1:1)
Bramki: Patryk Jarantowicz (12), Hubert Pawlak (57) - Arkadiusz Piskorski (18)
(17:30) - Rafał Kosek

Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Gopło Kruszwica 0:4
Bramki: Michał Kruszczyński 3 (20, 40, 44), Kevin Piekarski (84)
(17:30) - Edward Przybysz

ADP Bydgoszcz - GLKS Dobrcz/Wudzyn 0:5 (0:1)
Bramki: Kamil Muszyński (7), Artur Brzeziński 2 (50, 63), Marek Majewski (66), Łukasz Jaruszewski (73)
(17:30) - Przemysław Nowicki

Fuks Wielowicz - Victoria Koronowo 0:2 (0:0)
Bramki: Paweł Brzeziński (59), Damian Szczukowski (77)
(18:00) - Radosław Górecki

Gryf Sicienko - Krajna Sępólno Krajeńskie 4:5 (1:2)
Bramki: Tomasz Zaborowski (37), Radosław Zakrzewski (59), Arkadiusz Dąbrowski (69), Paweł Perczyński (89) - Mikołaj Szydeł (42), Sławomir Suchomski (43), Maciej Kaczmarek 3 (48, 54, 75)
(18:00) - Sławomir Winiecki

Pol-Osteg Pomorzanin II Serock - Start Warlubie 0:9 (0:5)
Bramki: Jakub Lewandowski 3, Dominik Armatowski 2, Maciej Śliwiński 2, Jakub Bollin, Bartosz Bojanowski
(18:00) - Piotr Siewierski

Wisła Fordon - Noteć Inowrocław 4:3 (0:2)
Bramki: Łukasz Stasiak 3 (59, 62, 78), Michał Szeremet (90+4) - Sebastian Basiński (31), Oskar Białek (37), Kamil Madajczyk (79)
(19:00) - Łukasz Szews

Victoria Niemcz/Osielsko - Wda Świecie 0:10 (0:5)
Bramki: Daniel Widz (3), Bartosz Czerwiński 3 (9, 15, 83), Damian Rybacki (22), Gabriel Falciano (24), Oskar Graczyk 2 (50, 81), Jacek Kułakowski (68), Adrian Gackowski (78)
(20:30) - Daniel Mateusiak

Wisła Gruczno - wolny los

Środa 25 sierpnia
Sędziowie Bydgoszcz - LKS Dąbrowa Chełmińska 2:0 (1:0)
Bramki: Szymon Szczepkowski (20), Szymon Struski (72, samobójcza)
18:00, Białe Błota - Dawid Błażejczyk

Kujawianka Strzelno - Pogoń Mogilno 0:2 (0:0)
Bramki: Antoni Krajnyk (70, karny), Krzysztof Chojnacki (85, głową)
18:00 -

I runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Bydgoszcz

7/8/12 sierpnia
GLKS Dobrcz - Fala Świekatowo 6:2 (3:1)
Bramki: Patryk Błażejewicz (16), Paweł Dudzik (34), Robert Rydzyński (38), Oskar Sapa (72), Przemysław Janiszewski (88), Patryk Tomaszewski (90) - Mateusz Chruszczewski (32), Maciej Kwasigroch (70)

Kujawy Markowice - LKS Dąb BOSiR Barcin 2:3 (1:1, 1:0)
Bramki: Szymon Pamfil (35), Piotr Strzelec (120) - Marcin Tarnowski (73), Radosław Mróz (98), Daniel Nowakowski (103)

Wisła Gruczno - Orzeł Bydgoszcz 17:0 (5:0)
Bramki: Mateusz Ziemniewski 2 (18, 27), Przemysław Przesmycki 2 (17, 36), Mikołaj Sobczak 5 (34, 54, 56, 65, 90), Kajetan Stasiak (55), Dawid Waśkowski (69), Borys Modracki 3 (73, 74, 85), Radosław Przesmycki 3 (76, 84, 89)

Łokietek Wierzchucin Królewski - LZS Wałdowo 1:2 (0:0)
Bramki: Rafał Styrcz (47) - Kamil Twardy (48), Dawid Chylewski (77)

Czarni Lniano - Grom Osie 1:3 (1:1)
Bramki: Patryk Linda (42) - Adam Kolmajer (34), Patryk Szymecki (38), Kamil Fandrejewski (51)

ADP Bydgoszcz - Orzeł Przyłęki 3:0 (1:0)
Bramki: Dawid Nadolski 2 (44, 90+2), Karol Langner (81).

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Goplania Inowrocław 0:3, walkower

Kujawianka Strzelno - Unia II Janikowo 4:0 (2:0)
Bramki: Piotr Konieczka (8), Dawid Dembiński (42), Wiktor Kinowski (68), Radosław Konieczka (79)

Kolorowi Krusza Zamkowa - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2:1 (1:0)
Bramki: Norbert Nawrocki (44), Maciej Skowroński (89) - Michał Szykowny (85)

Tor Laskowice - Victoria Niemcz Osielsko 1:2 (0:0)
Bramki: Paweł Frencel (67) - Adrian Słowiński 2 (80, 89)

Dąb Potulice - Pałuczanka Żnin 2:1 (1:1, 1:1)
Bramki: Denis Piotrowski 2 (11, 92) - Paweł Polaczek (38)

Gryf Sicienko - Sokół Nowy Dwór 9:2 (4:1)
Bramki: Arkadiusz Woźniak 4 (4, 45+1, 53, 74), Arkadiusz Dąbrowski 2 (30, 67), Paweł Perczyński (35), Damian Daroń (61), Maciej Lewicki (69) - Szymon Puchrowicz (41), Fabian Wojtyszyn (83)

Promień Szczepanowo - Zagłębie Piechcin 3:1 (0:1)
Bramki: Bartosz Sarnowski 2 (72, 90+8), Piotr Nadzieja (88) - Daniel Stankiewicz (35)

Tucholanka Hydrotor S.A. Tuchola - Zryw Wielki Lubień 7:0 (0:0)
Bramki: Łukasz Giłka 2 (49, 75), Krzysztof Budzyński (54), Patryk Nitka 2 (65, 87), Szymon Reda (82), Piotr Piechocki (73, samobójcza)

Olimpia Dąbrowa - Noteć Gębice 0:5 (0:2)
Bramki: Dominik Jelonek (20), Marcin Jaroszewski 2 (29, 51), Martin Nowicki (75), Dominik Michalak (90+1)

Sparta Janowiec Wielkopolski - Orzeł Kcynia 3:4 (1:2)
Bramki: Michał Walinciak (8), Adrian Świtała (57), Miłosz Maciejewski (75) - Miłosz Wąs 2 (36, 84), Patryk Pokrzywiński (12), Miłosz Woźniak (72)

Unia Leszcze - Tarant Wójcin 7:1 (3:0)
Bramki: Mateusz Radkowski (4), Seweryn Hełminiak 3 (8, 54, 63), Piotr Markowski (29), Damian Sikorski 2 (66, 89) - Mateusz Cymerman (80)

Tarpan Mrocza - Spójnia Białe Błota 2:1 (0:0)
Bramki: Hubert Pawlak (68), Mateusz Łuczak (69) - Mateusz Włodarczyk (75)

Fuks Wielowicz - Myśliwiec Gostycyn 4:1 (1:1)
Bramki: Damian Koniszewski 2 (35, 47), Bartosz Kuligowski (58), Dawid Krzeczkowski (86) - Mateusz Weyna (18)

Zieloni Zalesie - Hutnik Tur 4:0 (1:0)
Bramki: Sławomir Bereit 3 (39, 80, 87), Marcin Sojka (56)

Noteć II Łabiszyn - Czarni Nakło 2:4 (1:1)
Bramki: Marcin Bizoń 2 (10, 90) - Wojciech Sarnecki (39), Damian Kokowski (51), Jakub Kościesza (65, 70)

Orłowianka Orłowo - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 3:4 (3:3, 1:1)
Bramki: Jakub Pawlaczyk 2 (16, 69) - Artur Zaborowski 2 (11, 36), Dawid Markowski (67), Jakub Łabędzki (114)

Olimpia Wtelno - Pol-Osteg Pomorzanin II Serock 1:2 (1:2)
Bramki: Dawid Krzynowek (24) - Maciej Zadworny (23), Mateusz Russ (26)

Tęcza Wiąg - Gwiazda Bukowiec 3:2 (1:0)
Bramki: Jakub Kminikowski (27), Bartosz Kreja (53), Mateusz Szymecki (54) - Damian Ejankowski 2 (66, 69)

Cukrownik Tuczno - Amator Bydgoszcz 16:1 (5:0)
Bramki: Tomasz Kaszubski 4, Mikołaj Czaja 3, Tomasz Dudek 3, Marcin Dąbrowa 2, Michał Lewandowski 2, Damian Zalewski 2 - .

Unia II Solec Kujawski - Sędziowie Bydgoszcz 1:4 (1:1)
Bramki: Paweł Ziółkowski (41) - Michał Sander (32, 64), Krzysztof Ulatowski (75, 77)

I runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 - podokręg Toruń

Wtorek 24 sierpnia
Sędziowie Toruń - Promień Kowalewo Pomorskie 2:4 (1:0)
Bramki: Jakub Rudnik (38), Maciej Ardanowski (72) - Mateusz Kopaczewski 2 (59, 90+2), Paweł Bartoszyński (70), Przemysław Marcinkowski (76)
18:00 - Mariusz Korpalski

Środa 25 sierpnia
Drwęca Golub-Dobrzyń - Victoria Lisewo 4:0 (3:0)
Bramki: Patryk Sitkowski (18), Szymon Pawłowski (27), Hubert Kotkiewicz (32), Michał Kamiński (56, karny)
17:00 - Dariusz Orzechowski

Zryw Wrocki - Elana II Toruń 0:8 (0:2)
Bramki: Mikołaj Kantorski 5 (20, 26, 76, 86, 89), Paweł Świontek-Brzeziński (47), Hubert Ciesiński (85), Jakub Chrzanowski (90)
17:00 - Andrzej Sobieszczyk

Pogrom Zbójno - Start Toruń 1:0 (1:0)
Bramka: Sebastian Miller (30, karny)
17:30 - Wysocki

Tartak Klamry - Wojownik Wabcz 2:10 (1:4)
Bramki: Kamil Lewandowski (21), Radosław Bukowski (51) - Andrzej Pawlicki 4 (26, 32, 59, 83), Dawid Rydziński (27, samobójcza), Damian Lewandowski (37), Łukasz Filarski (65), Filip Flis (74), Mariusz Kwiatkowski (76), Marek Pawłowski (81).
18:00

Unia Wąbrzeźno - Olimpia II Grudziądz 3:2 (0:2)
Bramki: Sebastian Drozdalski (53), Stanisław Jabłoński (79), Michał Marszałek (90+2) - Wiktor Woźniak (12), Kacper Rychter (31)
18:00 - Rasmus

Wisła Hacom Pędzewo - Victoria Czernikowo 1:5 (0:2)
Bramki: Dawid Jeliński (50) - Patryk Łęgowski (31), Dariusz Adamski (41), Mateusz Wróblewski 2 (75, 78), Michał Adamski (80)
18:30 - Patryk Gryckiewicz

Trwa głosowanie...

Drużyna z jakiego podokręgu wywalczy Puchar Polski K-PZPN w sezonie 2021/22?

Flisak Złotoria - Mustang Ostaszewo 2:1 (1:1, 0:1)
Bramki: Jakub Ferdynus (71), Filip Kucharski (94) - Mateusz Detmer (11). Mecz 18.08

FIJEVIA FIJEWO - Stal Grudziądz 0:3, walkower
Sokół Radomin - Cyklon Kończewice 3:0, walkower

I runda Pucharu Polski K-PZPN 2022 Włocławek

Środa - 1 września
Wicher Wielgie - Piast Bądkowo 7:4 (4:1)
Bramki: Dariusz Jesionowski (6), Bartosz Fijałkowski (20), Sebastian Paszyński 2 (29, 40), Dariusz Wienconek (62), Kacper Krajewski (67), Przemysław Kosowski (69) - Dawid Pogodziński (44), Piotr Urbański (60), Miłosz Cieślak (75), Alan Kruszka (89)
początek godzina (17:30) - sędziował Filip Krzywicki

Start Stawki - MGKS Lubraniec 2:2 (1:1, 1:1), karne: 4:3
Bramki: Michał Beliński (22), Artur Smykowski (96) - Mateusz Gułajski (25), Kamil Smoliński (120)
Karne: Artur Smykowski, Maciej Paczek, Mariusz Żywica, Krzysztof Wiśniewski - Patryk Aleksiński, Patryk Polnisiak, Kamil Smoliński. Nie strzelili: Dominik Urbański (obok bramki) - Szymon Szortyka (obronił Kacper Buszka), Łukasz Kosiński (nad bramką)
(18:00) - Marcin Prażniewski

AZS Włocławek - Unia Choceń 3:2 (0:2)
Bramki: Rafał Świerczyński (48), Krystian Skibicki (67), Mateusz Wasielewski (70) - Adrian Malinowski (1), Adam Dankowski (19)
(20:00) - Piotr Ciesielski

Zdobywcy Pucharu Polski od czasu organizowania rozgrywek przez K-PZPN

  • 2002 - Jagiellonka Nieszawa (finalista: Chemik/Zawisza Bydgoszcz)
  • 2003 - Chemik/Zawisza Bydgoszcz (finalista: Mień Lipno)
  • 2004 - Kujawiak Włocławek (finalista: Chemik/Zawisza Bydgoszcz)
  • 2005 - Unia Janikowo (finalista: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko)
  • 2006 - TKP Elana (finalista: Victoria Koronowo)
  • 2007 - Victoria Koronowo (finalista: Lech Rypin)
  • 2008 - Victoria Koronowo (finalista: Zawisza Bydgoszcz)
  • 2009 - Olimpia Grudziądz (finalista: Start Radziejów)
  • 2010 - Lech Rypin (finalista: Start Radziejów)
  • 2011 - Lech Rypin (finalista: Sparta Brodnica)
  • 2012 - Cuiavia Inowrocław (finalista: Lech Rypin)
  • 2013 - Włocłavia Włocłavia (finalista: Cuiavia Inowrocław)
  • 2014 - Unia/Roszak Solec Kujawski (finalista: Lech Rypin)
  • 2015 - Wda Świecie (finalista: Chemik Bydgoszcz)
  • 2016 - Wda Świecie (finalista: Chemik Bydgoszcz)
  • 2017 - Wda Świecie (finalista: Mustang Ostaszewo)
  • 2018 - Elana Toruń (finalista: Chemik Bydgoszcz)
  • 2019 - Chemik Bydgoszcz (finalista: Unia Gniewkowo)
  • 2020 - Unia Janikowo (finalista: Zawisza Bydgoszcz)
  • 2021 - Włocłavia Włocławek (finalista: Elana Toruń)

Wideo

Materiał oryginalny: Puchar Polski K-PZPN sezon 2021/22. Terminarze i wyniki meczów w podokręgach Bydgoszcz, Toruń, Włocławek - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie