Polska - Czechy online. U nas mecz na żywo, Transmisja TV w TVP Sport

FIAŁ
17 listopada 2015, Wrocław. Czas na mecz Polska - Czechy. U nas relacja online.

Początek spotkania we Wrocławiu o 20.45.

Polska - Czechy 3:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Arkadiusz Milik 3. - asysta Bartosz Kapustka, 2:0 Tomasz Jodłowiec 12. - asysta Arkadiusz Milik, 2:1 Ladislav Krejci 41. - bez asysty, 3:1 Kamil Grosicki 70. - asysta Arkadiusz Milik.
Widzów: 40.793.

POLSKA (trener Adam Nawałka): Boruc - Jędrzejczyk, Glik (46. Cionek), Pazdan (87. Dawidowicz), Rybus - Jodłowiec (77. Borysiuk), Mączyński - Kapustka (83. Sobiech), Linetty (77. Mila), Grosicki (73. Peszko) - Milik.
Żółte kartki: Jędrzejczyk, Grosicki.

CZECHY (trener Pavel Vrba): Cech - Kalas, Suchy, Prochazka, Bartosak (76. Kadera) - Zahustel (57. Skalak), Plasil, Pospisil (84. Darida), Krejci (57. Sural) - Vacek, Skoda (66. Necid).
Żółte kartki: Suchy.

Sędziuje: Sandor Ando-Szabo (Węgry), asystenci: Zsolt Varga, Oskar Lemon, techniczny: Bartosz Frankowski.

II POŁOWA
90+4' Koniec meczu.
90+3' Zablokowany strzał Milika, jeszcze rzut rożny dla Polaków.
90' Trzy minuty zostały doliczone.
86' Mila płasko zagrał piłkę z rzutu wolnego, jednak strzał na bramkę Cecha był niecelny.
81' Pozycja spalona odgwizdana Mączyńskiemu.
78' Uderzenie Necida w boczną siatkę bramki Boruca.
70' 3:1!!! Popisowa kontra naszych piłkarzy! Mączyński zagrał do Milika, ten będąc praktycznie sam na sam z Cechem, odegrał jeszcze do Grosickiego, który z najbliższej odległości podwyższył prowadzenie.
67' Kolejna świetna akcja biało-czerwonych, Cech zdołał odbić piłkę po strzale Linettego.
66' Znakomita okazja dla Czechów, Skoda uderzył obok słupka bramki.
62' Po akcji Skalaka, rzut rożny dla Czechów, jednak bez zagrożenia bramki Boruca.
55' Pospisil uderzył w słupek, jednak wcześniej węgierski arbiter zasygnalizował pozycję spaloną.
54' Cech złapał piłkę po strzale Kapustki.
53' Po dośrodkowaniu Vacka, niecelny strzał Suchego.
50' Znów groźnie pod polem karnym Cecha. Po centrze Grosickiego, Milik nie trafił w piłkę.
48' Cech złapał piłkę zagrywaną przez Grosickiego.
46' Rozpoczęła się druga część spotkania. Cionek zastąpił Glika.

I POŁOWA
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45' Minuta doliczona.
43' Dośrodkowanie Kalasa zablokował Kapustka. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, nasi obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo i nie pozwolili Czechom na oddanie strzału.
41' 2:1!!! Po błędzie i złym wybiciu piłki przez Jodłowca, fantastycznym strzałem popisał się Krejci.
36' Milik wybił piłkę dośrodkowywaną z rzutu wolnego przez Plasila.
33' Zahustel nie przejął piłki zagrywanej przez Vacka. Futbolówkę złapał Boruc.
31' Plasil, naciskany przez Linettego wybił piłkę poza boisko.
27' Świetnie dośrodkował piłkę Prochazka i tuż obok bramki Boruca uderzył Zahustel.
24' Źle wyprowadzona kontra przez czeskich zawodników.
23' Dośrodkowanie Krejciego zablokował Glik i będzie rzut rożny dla Czechów.
21' Groźnie ponownie zaatakowali rywale, Skoda uderzył jednak obok bramki.
15' Groźna akcja Czechów, Pospisil uderzył jednak ponad bramką.
12' 2:0!!! Milik dośrodkował z rzutu rożnego i na listę strzelców wpisał się Tomasz Jodłowiec, dla którego było to pierwsze trafienie w narodowej reprezentacji.
10' Z lewej strony dośrodkowywał Vacek, zaś potem z prawej Pospisil, jednak obie te centry nie były zbyt dokładne i od bramki grę wznowił Boruc.
9' Plasil prostopadle zagrywał piłkę w kierunku Vacka, jednak uczynił to niedokładnie. Piłka w rękach Boruca.
7' Ponownie akcja Grosickiego, jednak tym razem zbyt mocno dośrodkował w pole karne, w kierunku Kapustki.
6' Niedokładne dogranie Grosickiego.
3' 1:0!!! Ależ początek meczu w wykonaniu biało-czerwonych! Kapustka przejął piłkę, dośrodkował z prawej strony i strzałem głową, piłkę w siatce umieścił Milik, dla którego jest to dziesiąte trafienie w narodowej kadrze.
1' Od środka rozpoczęli biało-czerwoni.

Minutą ciszy uczczono pamięć ofiar piątkowego ataku w Paryżu.