Indywidualne Mistrzostwa Ciechocinka w Tenisie Stołowym [zdjęcia]

Jadwiga Aleksandrowicz
Triumfatorem V Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Ciechocinka w Tenisie Stołowym został Krystian Łukaszewski z Inowrocławia. W turnieju, rozegranym w ciechocińskiej Hali Sportowej udział wzięło 26 osób z różnych zakątków kraju.

Fazę eliminacyjną turnieju rozegrano systemem grupowym, a do play-off zakwalifikowało się 16 najlepszych zawodników. Najlepszy okazał się Krystian Łukaszewski (Inowrocław), który w finale wynikiem 3:0 pokonał Piotra Piaskowskiego (Konin).

Wyniki:
1/8 finału: Politowski J - Sokół Sz. 3:0 ; Naszko K. - Marciniak D. 3:0 ; Łukaszewski K. - Dzioba G. 3:0 ; Banach F. - Sumiński M. 3:0 ; Sobieraj Z. - Ratajczyk P. 3:2 ; Stawski J. - Juszczyński M. 3:0 ; Cebrat J. - Rutecki B. 3:2 ; Piaskowski P. - Sztejna A. 3:0

1/4 finału: Politowski J.- Naszko K. 3:1 ; Łukaszewski K.-Banach F. 3:1 ; Stawski J.-Sobieraj Z. 3:0 ; Piaskowski P.- Cebrat J. 3:0

1/2 finału: Łukaszewski K.-Politowski J. 3:2 ; Piaskowski P.-Stawski J. 3:1

W grze o VII miejsce Jarosław Cebrat (Nakło) pokonał Krzysztofa Naszko (Konin) wynikiem 3:1

O V miejsce walczyli Filip Banach (Bydgoszcz) i Zbigniew Sobieraj (Osięciny). Wygrał Filip Banach 3:0

O III miejsce zagrali Jarosław Politowski (Płock) z Januszem Stawskim (Aleksandrów Kujawski). Wygrał zawodnik z Płocka.