Ciechocinek. I Eliminacje do XI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie

OPRAC.:
Krzysztof Górski
Zawodnicy Ciechocińskiego Klubu Bokserskiego „Potężnie” z ogromnym sukcesem na zawodach wojewódzkich
W Hali Sportowej OSiR w Ciechocinku odbywał się turniej bokserski o randze Mistrzostw Okręgu Kujawsko-Pomorskiego, który połączony był z eliminacjami do Kadry Polski Młodzików oraz Mistrzostwami Polski Kadetek.

Krótsza kwarantanna, eksperci chwalą decyzję

Sukces zawodników ciechocińskiego klubu CKB Potężnie

Ogromnym sukcesem pochwalić się mogą zawodnicy Ciechocińskiego Klubu Bokserskiego „Potężnie”, którzy w Mistrzostwach Okręgu Kujawsko-Pomorskiego uplasowali się na najwyższym stopniu podium w swoich kategoriach wagowych tj. Karolina Deręgowska – 45 kg, Igor Piotrowski – 48 kg, Marcel Marcinkowski – 54 kg, Damian Deręgowski – 60 kg, Kacper Śpiewak – 69 kg i Julian Kornacki – 70 kg. Na niższym stopniu podium, zajmując 2 miejsce uplasowali się zawodnicy z CKB „Potężnie” Kevin Sikorski – 56 kg i Dominik Marcinkowski – 66 kg.

Ponadto Karolina Deręgowska i Igor Piotrowski wywalczyli finałowe miejsca w eliminacjach do Kadry Narodowej Młodziczek i Młodzików zajmując kolejno drugie miejsce i pierwsze miejsce w swoich kategoriach wagowych.