5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 14. kolejki [11 listopada 2021]

OPRAC.: Grzegorz Oleradzki
Wyniki 14. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej
Wyniki 14. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej WN
Udostępnij:
Podajemy wyniki meczów 14. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w czwartek 11 listopada 2021 roku. Strzelcy.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 14. kolejka

Czwartek 11 listopada
LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Rawys Raciąż 6:1 (4:1)
Informuje: Marcin Bańka
Koniec - 6:1
GOOOL 65 min - Murawski 6:1
GOOOL 57 min - D. Sarnowski 5:1
Przerwa - 4:1
GOOOL 42 min - Franciszek Kociniewski 4:1
GOOOL 29 min - Murawski 3:1
GOOOL 26 min - Dawid Sarnowski 2:1
GOOOL 4 min - Dawid Murawski 1:1
GOOOl 2 min - Dominik Rybacki 0:1
11:00 - Łukasz Burda

Polonia-Metalkas Bydgoszcz - Victoria Lisewo 3:1 (2:1)
Informuje: Grażyna Majewska
Koniec - 3:1
GOOOL 84 min - Hubert Raczkowiak 3:1
Przerwa - 2:1
GOOOL 42 min - Hubert Cieślik 2:1
GOOOL 37 min - Jakub Makowski 2:0
GOOOL 7 min - Jakub Makowski 1:0
11:00 - Paweł Pastewski

Elana II Toruń - Promień Kowalewo Pomorskie 3:0 (0:0)
Koniec - 3:0
GOOOL 80 min - Kacper Rybacki 3:0
GOOOL 55 min - Kacper Kowalski 2:0
GOOOL 46 min - Kacper Rybacki 1:0
Przerwa - 0:0
12:00 - Szymon Szczepkowski

Victoria Czernikowo - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:3 (0:3)
Koniec - 0:3
Przerwa - 0:3
GOOOL 39 min - Krzysztof Bogdziński, karny 0:3
GOOOL 7 min - Mateusz Laskowski 0:2
GOOOL 2 min - Marcin Szulc 0:1
Informują: Leszek Jurkiewicz oraz Paweł Ratkowski
12:00 - Maciej Gebler

Start Warlubie - Sokół Radomin 5:1 (3:0)
Informuje: Robert Konieczny
Koniec - 5:1
GOOOL 86 min - Krzysztof Czajkowski 5:1
GOOOL 70 min - Armatowski 5:0
GOOOL 49 min - Patryk Klimek, karny 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 42 min - Dominik Armatowski 3:0
GOOOL 26 min - Filip Ławicki 2:0
GOOOL 21 min - Jakub Bollin 1:0
12:00 - Łukasz Bania

Olimpia II Grudziądz - Victoria Koronowo 2:0 (2:0)
Bramki: Filip Prykaszczyk 2
Koniec - 2:0
Przerwa - 2:0
12:00 - Janusz Pajonkowski

Unia Wąbrzeźno - Krajna Sępólno Krajeńskie 1:1 (0:0)
Koniec - 1:1
GOOOL 89 min - Łukasz Hernik 1:1
GOOOL 83 min - Radosław Drapiewski 1:0
Przerwa - 0:0
12:00 - Robert Bujnicki

Wojownik Wabcz - Mustang Ostaszewo 1:3 (0:2)
Koniec - 1:3
GOOOL 80 min - Maciej Dudek 1:3
GOOOL 56 min - Łukasz Filarski 1:2
Przerwa - 0:2
GOOOL 42 min - Przypis 0:2
GOOOL 3 min - Przypis 0:1
14:00 - Rafał Podlewski

Tabela po 14. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Elana II Toruń 14 31 32-8
2. Polonia Bydgoszcz 14 30 25-7
3. Pomorzanin Serock 14 26 27-15
4. Start Warlubie 14 25 24-19
5. Olimpia II Grudziądz 14 25 29-22
6. Rawys Raciąż 14 22 33-30
7. Victoria Czernikowo 14 21 21-22
8. Mustang Ostaszewo 14 21 22-17
9. Sokół Radomin 14 18 29-28
10 LKS Dąbrowa 14 18 24-20
11. Promień Kowalewo 14 17 20-38
12. Victoria Lisewo 14 14 20-34
13. Victoria Koronowo 14 12 23-30
14. Wojownik Wabcz 14 11 15-29
15. Unia Wąbrzeźno 14 11 17-31
16. Krajna Sępólno 14 10 20-31

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 14. kolejka

Czwartek 11 listopada
Piast Kołodziejewo - Noteć Inowrocław 1:4 (0:3)
Informują: Paweł Krok oraz Zbigniew Dorsz
Koniec - 1:4
GOOOL 85 min - Madajczyk 1:4
GOOOL 70 min - Adrian Wysocki 1:3
65 min - 0:3
Przerwa - 0:3
GOOOL 43 min - Daniel Wujkowski 0:3
GOOOL 30 min - Madajczyk 0:2
28 min - 0:1
GOOOL 16 min - Kamil Madajczyk 0:1
11:00 - Szymon Lewandowski

Gopło Kruszwica - Zdrój Ciechocinek 4:0 (1:0)
Informują: Tomasz Jurkiewicz oraz Roman Śmieszny
Koniec - 4:0
GOOOL 86 min - Michał Kruszczyński 4:0
GOOOL 65 min - Kacper Nowacki 3:0
72 min - 2:0
GOOOL 62 min - Szymon Wojtarski 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 40 min - Mateusz Kurtysiak 1:0
23 min - 0:0
12:00 - Piotr Mirż

Pogoń II Mogilno - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 0:5 (0:1)
Informują: Krzysztof Woźniak oraz Jacek Koncikowski
GOOOL 89 min - Kamil Ambrożewicz 0:5
GOOOL 86 min - Rafał Zbońkowski 0:4
GOOOL 77 min - Mariusz Jaśkiewicz 0:3
GOOOL 61 min - Paweł Pomaski, samobójcza 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 39 min - Jędrzej Markiewicz 0:1
13:00 - Paweł Kruczykowski

Sadownik Waganiec - GKS Baruchowo 1:3 (0:1)
Koniec - 1:3
GOOOL 85 min - Jędrzej Tomaszewski 1:3
GOOOL 78 min - Kacper Sztandarowicz 1:2
GOOOL 65 min - Tomasz Zieliński 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 10 min - Maciej Bieniek
13:00 - Jerzy Rolbiecki

LTP Lubanie - Kujawiak Kowal 0:6 (0:3)
Informują: Marcin Zapiec oraz Jerzy Zapiec
GOOOL 75 min - Bartosz Śmigiel 0:6. Napastnik Kujawiaka drugi mecz z rzędu kończy z dorobkiem 4. goli
GOOOL 70 min - Bartosz Śmigiel 0:5
GOOOL 62 min - Shvets 0:4
Przerwa - 0:3
GOOOL 34 min - Vitalij Shvets 0:3
GOOOL 32 - Bartosz Śmigiel o:2
GOOOL 3 min - Bartosz Śmigiel 0:1
13:00 - Agnieszka Kostyra

Łokietek Brześć Kujawski - Mień Lipno 3:0 (1:0)

Łokietek Brześć Kujawski - Mień Lipno 3:0

Łokietek Brześć Kujawski - Mień Lipno 3:0 w 14. kolejce 5. l...

Informują: Marietta Niewiadomska oraz Rafał Wiśniewski
Koniec - 3:0
GOOOL 86 min - Dawid Marciniak 3:0
GOOOL 59 min - Dawid Marciniak 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 39 min - Piotr Szczęsny 1:0
13:00 - Mateusz Tybińkowski

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Tłuchowia Tłuchowo 1:7 (1:5)
Koniec - 1:7
GOOOL 90 min - Woliński 1:7
GOOOL 49 - Adrian Żuchniewicz 1:6
Przerwa - 1:5
GOOOL 30 min - Jakub Woliński 1:5
GOOOL 28 min - Kamil Nowicki 1:4
GOOOL 25 min - Damian Bukowski 1:3
GOOOL 23 min - Mateusz Biegański 0:3
GOOOL 22 min - Kieplin 0:2
GOOOL 8 min - Dawid Kieplin, wolny 0:1
6 - czerwona kartka dla Dominika Szklarczyka, bramkarza Wisły za faul zza polem karnym. Dobrzynianie w osłabieniu
13:30 - Piotr Ciesielski

Kujawiak Instalnova Kruszyn - Noteć Łabiszyn 1:0 (1:0)
Koniec - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 38 min - Lucjan Jaroszewski, głową 1:0
14:00 - Dariusz Orzechowski

Przy piłce w zielonym stroju strzelec 4 goli dla Kujawiaka - Bartosz Śmigiel

Kujawiak Lumac Kowal - Sadownik Waganiec 8:0 w 13. kolejce 5...

Tabela po 14. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Tłuchowia 13 35 53-15
2. Łokietek Brześć 14 35 45-14
3. Kujawiak K. 14 30 41-17
4. Noteć Łabiszyn 14 29 40-17
5. Lubienianka Polcalc 12 24 40-16
6. Gopło Kruszwica 14 24 27-13
7. Piast Kołodziejewo 14 24 43-38
8. Kujawiak Instalnova 14 20 29-42
9. Wisła Dobrzyń 14 18 32-39
10. Noteć Inowrocław 14 15 22-35
11. LTP Lubanie 14 14 24-42 12. Pogoń II Mogilno 14 14 22-36
13. Mień Lipno 14 12 20-40
14. Sadownik Waganiec 14 9 15-40
15. Zdrój Ciechocinek 14 8 15-42
16. GKS Baruchowo 13 7 13-35

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 1, po 13. kolejce

10 - Dominik Rybacki (Rawys); Paweł Jachowski (Sokół);
8 - Maciej Dudek (Mustang);
7 - Bartosz Burkiewicz (Krajna); Filip Prykaszczyk (Olimpia II); Adrian Pieczka (Rawys); Piotr Marcinkowski (Sokół);
6 - Maciej Kaczmarek (Kraina); Jakub Bollin (Start); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Aleksander Zieliński, Patryk Zieliński (Victoria K);
5 - Dawid Murawski (LKS); Jakub Makowski, Patryk Podolski (Polonia); Maciej Łuszczyński (Promień); Dominik Armatowski (Start); Michał Adamski (Victoria Cz.); Paweł Goral (Victoria L.);
4 - Jakub Stawski (Elana II); Szymon Doba (Olimpia II); Marcin Szulc (Pomorzanin); Paweł Bartoszyński (Promień); Tobiasz Mocek, Mateusz Pril (Rawys); Jakub Lewandowski (Start); Paweł Mazurowski (Unia); Szymon Grudziński (Victoria K.); Jakub Górski (Victoria L.); Łukasz Filarski (Wojownik);
3 - Łukasz Sikorski (Elana II); Mateusz Gierlicki, Mateusz Sarnowski, Bartłomiej Wesołowski (LKS); Radosław Ankierski (Mustang); Jakub Nawrocki, Kacper Rychert (Olimpia II); Nikita Khadynov (Pomorzanin); Miłosz Brzeziński, Piotr Nalewaj (Rawys); Przemysław Jachowski (Sokół); Radosław Drapiewski (Unia); Dawid Bochuciński (Victoria Cz.); Filip Flis (Wojownik);
2 - Kacper Jarzec, Kacper Jóźwicki, Mikołaj Kantorski, Kacper Kowalski, Kacper Rybacki, Michał Szczyrba (Elana II); Sławomir Suchomski (Kraina); Dawid Sarnowski (LKS); Mateusz Ciesielski, Jakub Weiszewski (Mustang); Mateusz Zielecki (Olimpia II); Kacper Czesiński (Polonia); Kamil Bagniewski, Michał Kozłowski, Mateusz Laskowski, Radosław Mik, Mateusz Płóciennik (Pomorzanin); Maciej Andrzejewski, Mikołaj Detyna, Jakub Kawula (Promień); Dawid Muchewicz, Szymon Szyjkowski (Sokół); Patryk Bączkowski (Start); Marcin Gołąb, Bartłomiej Kosiński, Aron Maciejewski (Unia); Paweł Górzyński (Victoria K.); Hubert Cieślik, Filip Majewski, Szymon Marks, Dominik Taglewski(Victoria L.); Andrzej Pawlicki, Michał Zarembski (Wojownik);
1 - Mateusz Anuszewski, Szymon Ćwikliński, Mateusz Detmer, Seweryn Dybyzbański, Patryk Grychtolik, Oskar Page, Jakub Pawlicki, Konrad Sztuka, Dawid Wiwatowski (Elana II); Henryk Grajczyk, Łukasz Kozina Suchomski (Kraina); Franciszek Kociniewski, Jakub Lipowski (LKS); Maciej Kardas, Sebastian Kobus, Filip Pelc, Patryk Piotrowski (Mustang); Kacper Girszyński, Hubert Łopacki, Hubert Mich, Filip Okraska, Jakub Szczepaniak, Krystian Szypczyński, Mateusz Zachaczewski (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Szymon Dusza, Mateusz Korecki, Jakub Kościecha, Albert Maciejewski, Kamil Nytko, Hubert Raczkowski, Robert Sawicki (Polonia); Szymon Adamczyk, Oskar Durka, Kamil Komada, Mikołaj Porożyński (Pomorzanin); Krystian Kraśniewski, Bartosz Olkowski, Miłosz Perełka, Mateusz Potęga, Marcin Tarka (Promień); Tomasz Kurs (Rawys); Waldemar Jachowski, Marcin Jóźwiak. Jan Luks (Sokół); Jarosław Górski, Maciej Śliwiński (Start); Jakub Godlewski, Bartosz Goszka, Mikołaj Wojdak (Unia); Dariusz Adamski, Rafał Gołębiewski, Michał Gorczyński, Kamil Kowalski, Patryk Łęgowski, Mateusz Maślewski, Jacek Tarkowski (Victoria Cz.); Paweł Brzeziński, Mateusz Chrzanowski, Aleksander Karbowski, Jakub Kulpa, Damian Szczukowski (Victoria K.); Przemysław Modrzyński, Remigiusz Więdłocha (Victoria L.); Mariusz Kwiatkowski, Roman Strupowski, Paweł Westfaleski (Wojownik);
Samobójcze: dla Elany II - Mateusz Sarnowski (LKS); dla Krajny - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.), Mariusz Kwiatkowski (Wojownik); dla Olimpii - Filip Cichacki (Unia); dla Polonii - Mateusz Potęga (Promień); dla Sokoła - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.);

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 2, po 13. kolejce

23 - Dawid Marciniak Łokietek);
21 - Dawid Kieplin (Tłuchowia);
13 - Patryk Dudkiewicz (Wisła);
12 - Piotr Ziółkowski (Noteć Ł.);
10 - Łukasz Różański (LTP); Adrian Żuchniewicz (Tłuchowia);
9 - Bartosz Śmigiel (Kujawiak K.); Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Kamil Koronowski (Noteć Ł.);
8 - Przemysław Burdyka (Lubienianka);
7 - Damian Łozowicz (Piast); Kamil Nowicki (Tłuchowia);
6 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Kamil Trzeciak (LTP); Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Marcin Majchrzak (Zdrój);
5 - Michał Kruszczyński (Gopło); Łukasz Grube (Kujawiak K.); Dawid Ormiński (Kujawik Kr.); Piotr Szczęsny (Łokietek); Bartosz Lewicki (Mień); Marcin Słowiński (Noteć Ł.); Mateusz Dolecki, Alan Jędrzejczak, Piotr Kędziora (Piast); Patryk Olewiński (Wisła);
4 - Alan Czerwiński (Kujawiak K.); Konrad Błaszczyk, Piotr Gląba (Kujawiak Kr.); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Filip Cymerman (Mień); Kamil Madajczyk (Noteć I.); Piotr Pacia, Bartosz Palmowski, Jakub Pribe, Adrian Wysocki (Piast);
3 - Kacper Sztandarowicz (GKS); Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.); Lucjan Jaroszewski, Daniel Komorowski, Tomasz Przybysz (Kujawiak Kr.); Damian Piernikowski (LTP); Erwin Mętlewicz, Michał Skonieczny (Łokietek); Krystian Piechocki, Daniel Wujkowski (Noteć I.); Kamil Skonieczka (Noteć Ł.); Kacper Kraska, Maciej Śmigielski (Pogoń II); Tomasz Zieliński (Sadownik); Mateusz Biegański, Jakub Woliński (Tłuchowia); Łukasz Olewiński (Wisła); Radosław Czułkowski, Krystian Kajak (Zdrój);
2 - Patryk Olczak, Jędrzej Tomaszewski (GKS); Kacper Lewandowski, Miłosz Losik, Oleksandr Lytviak (Gopło); Filip Kalinowski, Adrian Rybka, Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Mateusz Gaudyn (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć (LTP); Patryk Klimek (Lubienianka); Gabriel Boniec, Maciej Pałczyński (Łokietek); Łukasz Bartczak, Kamil Gołębiewski, Przemysław Kowalski, Kamil Markowski (Mień); Adrian Turowski(Noteć I.); Łukasz Retlewski, Patryk Rybarczyk, Michał Sznajdrowski (Noteć Ł.); Marcin Gołata(Piast); Paweł Kasprowicz, Piotr Mroziński, Szymon Rutkowski (Pogoń II); Piotr Kuliński, Michał Łęszczak (Sadownik); Mateusz Białoskórski, Juliusz Habasiński, Adrian Nowak (Wisła); Dawid Szczęsny (Zdrój);
1 - Maciej Bieniek, Dariusz Janik, Michał Rosiak (GKS); Marcin Derenda, Filip Kowalski, Mikołaj Myśliwy, Patryk Nowacki, Jakub Nowak (Gopło); Kamil Bógdał, Patryk Cichocki, Witold Jakubowski, Adrian Mieszkalski, Adam Niklewicz (Kujawiak K.); Paweł Orzelski, Patryk Pietrzak, Marcin Szejbach, Dominik Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Łukasz Kranc, Jonasz Smoliński, Przemysław Szymczak (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski, Tomasz Janas, Konrad Kujawski, Kamil Trzeciak, Jacek Wichliński (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Szymon Gryczewski, Dominik Sobieraj (Łokietek);Daniel Jankowski, Jakub Jesionowski, Patryk Krasucki (Mień); Oskar Białek, Kacper Ciesielski, Piotr Dobruchowski, Michał Rose, Damian Szemrowicz, Kajetan Wegner (Noteć I.); Tomasz Kośmider, Wiktor Dąbrowski, Dawid Nadolski, Oskar Raczkowski, Jakub Suszek (Noteć Ł.); Konrad Czapik, Jakub Jaszcz (Piast); Mateusz Bonkowski, Oliwier Doringer, Karol Kopliński, Adrian Kozłowski, Mateusz Wawer, Michał Wojciechowski (Pogoń II); Adam Czajkowski, Patryk Czarnecki, Daniel Gapski, Sylwester Gęgotek, Robert Majewski, Igor Trąd, Dawid Wróblewski (Sadownik); Paweł Gaul, Radosław Kwiatkowski (Tłuchowia); Damian Bukowski, Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Łukasz Wrześniewski (Wisła); Błażej Zwolankowski (Zdrój);
Walkowery: 3 dla Kujawiak Kowal za mecz ze Zdrojem; 3 dla Pogoni II za mecz ze Zdrojem;

Wideo - bramki. Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek 0:2. Wypowiedzi pomeczowe trenerów Rafała Lewandowskiego i Tomasza Szablewskiego

Wideo

Materiał oryginalny: 5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 14. kolejki [11 listopada 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie