5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 13. kolejki [6-7 listopada 2021]

OPRAC.: Grzegorz Oleradzki
Wyniki 13. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej
Wyniki 13. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej WN
Udostępnij:
Podajemy wyniki meczów 13. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w dniach 6-7 listopada 2021 roku. Strzelcy.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 13. kolejka

Sobota 6 listopada
Victoria Lisewo - Rawys Raciąż 3:2 (0:2)
Informują: Grażyna Majewska oraz Marian Hoffmann
Koniec - 3:2
GOOOL 75 min - Damian Taglewski 3:2
GOOOL 67 min - Filip Majewski 2:2
GOOOL 61 min - Przemysław Modrzyński 1:2
60 min - 0:2
Przerwa - 0:2
GOOOL 45 - Piotr Nalewaj, głową 0:2
30 min - 0:1
GOOOL 18 min - Miłosz Brzeziński 0:1
15 min - 0:0
11:00 - Maciej Gebler

Sokół Radomin - Elana II Toruń 1:1 (1:0)
Koniec - 1:1
GOOOL 60 min - Kacper Kowalski 1:1
Przerwa - 1:0
GOOOL 45 min - Dawid Muchewicz, karny 1:0
12:00 - Sławomir Radzik

Unia Wąbrzeźno - LKS Dąbrowa Chełmińska 1:5 (1:2)
Informują: Paweł Sobiło oraz Marcin Bańka
Koniec - 1:5
GOOOL 60 min - Murawski 1:5
GOOOL 52 - Murawski 1:4
GOOOL 49 min - Dawid Sarnowski 1:3
Przerwa - 1:2
34 min - 1:2
GOOOL 29 min - Dawid Murawski 1:2
GOOOL 27 min - Mateusz Sarnowski 1:1
GOOOL 7 min - Radosław Drapiewski 1:0
13:00 - Adam Kraśnicki

Victoria Koronowo - Start Warlubie 1:2 (1:1)
Koniec - 1:2
GOOOL 56 min - Patryk Bączkowski 1:2
Przerwa - 1:1
GOOOL 40 min - Aleksander Karbowski, karny 1:1
GOOOL 14 min - Jakub Bollin, wolny 0:1
13:00 - Rafał Kosek

Mustang Ostaszewo - Victoria Czernikowo 1:2 (1:1)
Informują: Wacław Trawiński oraz Leszek Jurkiewicz
Koniec - 1:2
76 min - 1:2
GOOOL 68 min - Dariusz Adamski 1:2
Przerwa - 1:1
GOOOL 41 min - Radosław Ankierski, karny 1:1
G)OOOL 10 min - Michał Adamski 0:1
13:30 - Tomasz Sułek

Krajna Sępólno Krajeńskie - Olimpia II Grudziądz 1:5 (1:2)
Bramki: Bartosz Burkiewicz (40, wolny) - Jacek Nawrocki 2, Kacper Rychert 2, Szymon Doba
14:00 - Dawid Szmagliński

Promień Kowalewo Pomorskie - Wojownik Wabcz 4:2 (0:1)
Koniec - 4:2
GOOOOL 90+2 - Maciej Andrzejewski 4:2. To 350. bramka tego sezonu
GOOOL 81 min - Maciej Łuszczyński, karny 3:2
GOOOL 53 min - Jakub Kawula 2:2
GOOOL 48 min - Mateusz Potęga 1:2
GOOOL 47 min - Paweł Wesfaleski 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 20 min - Roman Strupowski 0:1
14:00 - Piotr Siewierski

Pomorzanin Serock - Polonia Bydgoszcz 1:1 (0:1)
Koniec - 1:1
75 min - 1:1
GOOOL 60 min - Marcin Szulc 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 8 min - Robert Sawicki 0:1
14:00 - Jacek Siwa

Tabela po 13. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Elana II Toruń 13 28 29-8
2. Polonia Bydgoszcz 13 27 22-6
3. Pomorzanin Serock 13 23 24-15
4. Start Warlubie 13 22 19-18
5. Olimpia II Grudziądz 13 22 27-22
6. Rawys Raciąż 13 22 32-24
7. Victoria Czernikowo 13 21 21-19
8. Sokół Radomin 13 18 28-23
9. Mustang Ostaszewo 13 18 19-16
10. Promień Kowalewo 13 17 20-35
11 LKS Dąbrowa 13 15 18-19
12. Victoria Lisewo 13 14 19-31
13. Victoria Koronowo 13 12 23-28
14. Wojownik Wabcz 13 11 14-26
15. Unia Wąbrzeźno 13 10 16-30
16. Krajna Sępólno 13 9 19-30

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 13. kolejka

Sobota 6 listopada
Zdrój Ciechocinek - Kujawiak Kruszyn 1:1 (0:1)
Informują: Krzysztof Zakrzewski oraz Dawid Orzelski
Koniec - 1:1
GOOOL 77 min - Daniel Szczęsny 1:1
66 min - 0:1
Przerwa - 0:1
45 min +1 - bramkarz gości Damian Wodnicki broni "jedenastkę" Patryka Kamińskiego
GOOOL 11 min - Konrad Błaszczyk 0:1
13:00 - Paweł Kruczykowski

Noteć Łabiszyn - Łokietek Brześć Kujawski 2:2 (1:2)
Informują: Jacek Kowalski oraz Marietta Niewiadomska
Koniec - 2:2
GOOOL 88 min - Łukasz Retlewski, karny 2:2
Przerwa - 1:2
GOOOL36 min - Dawid Marciniak 1:2
GOOOL 30 min - Erwin Mętlewicz 1:1
GOOOL 18 min - Kamil Skonieczka, karny 1:0
14:00 - Wojciech Przewozik

Mień Lipno - LTP Lubanie 0:1 (0:1)
Informują: Rafał Wiśniewski oraz Marcin Zapiec
Koniec - 0:1
GOOOL 52 min - Łukasz Różański, karny 0:1
Przerwa - 0:0
22 min - 0:0
14:00 - Piotr Wysocki

GKS Baruchowo - Wisła Dobrzyń nad Wisłą 3:0 (1:0)
Informują: Dariusz Janik oraz Krzysztof Tarnecki
Koniec - 3:0
GOOOL 80 min - Jędrzej Tomaszewski 3:0
GOOOL 76 min - Patryk Olczak 2:0
Przerwa - 1:0
24 min - 1:0
GOOOL 14 min - Maciej Bieniek 1:0
14:00 - Patryk Piluś

Niedziela 7 listopada
Noteć Inowrocław - Gopło Kruszwica 1:2 (0:0)
Informują: Zbigniew Dorsz oraz Tomasz Jurkiewicz
Koniec - 1:2
GOOOL 89 min - Daniel Wujkowski 1:2
78 min - 0:2
GOOOL 57 min - Michał Kruszczyński, karny 0:2
GOOOL 46 min - Miłosz Losik 0:1
Przerwa - 0:0
45 min - bezpośrednia czerwona kartka Kamila Wujkowskiego, Gospodarze drugą połowę grać będą w osłabieniu
22 min - 0:0
12:00 - Szymon Stypczyński

Piast Kołodziejewo - Pogoń II Mogilno 3:1 (2:0)
Informują: Paweł Krok oraz Krzysztof Woźniak
Koniec - 3:1
GOOOL 89 min - Paweł Kasprowicz 3:1
GOOOL 55 min - Bartosz Palmowski głową 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 34 min - Piotr Pacia, karny 2:0
GOOOL 31 min - Piotr Pacia, karny 1:0
25 min - 0:0
13:00 - Dariusz Karolczak

Kujawiak Kowal - Sadownik Waganiec 8:0 (3:0)
Informują: Jerzy Zapiec oraz Jerzy Nowak

Przy piłce w zielonym stroju strzelec 4 goli dla Kujawiaka - Bartosz Śmigiel

Kujawiak Lumac Kowal - Sadownik Waganiec 8:0 w 13. kolejce 5...

Koniec - 8:0
GOOOL 89 min - Bartosz Śmigiel 8:0
GOOOL 86 min - Bartosz Śmigiel 7:0
GOOOL 83 min - Filip Kalinowski 6:0
GOOOL 80 min - Bartosz Śmigiel 5:0
GOOOL 58 min - Adrian Rybka 4:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 44 min - Bartosz Śmigiel, głową 3:0
GOOOL 38 min - Alan Czerwiński 2:0
GOOOL 24 min - Adrian Rybka, głową 1:0
13:00 - Paweł Sarnowski

Sobotni mecz Tłuchovia Tłuchowo - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski odwołany
Zagrożenie epidemiologiczne w zespole gości (brak wymaganej liczby młodzieżowców, którzy są na kwarantannie) 14:00 - Sebastian Szubski

Tabela po 13. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Tłuchowia 12 32 46-14
2. Łokietek Brześć 13 32 42-14
3. Noteć Łabiszyn 13 29 40-16
4. Kujawiak K. 13 27 35-17
5. Piast Kołodziejewo 13 24 42-34
6. Lubienianka Polcalc 11 21 35-16
7. Gopło Kruszwica 13 21 23-13
8. Wisła Dobrzyń 13 18 31-32
9. Kujawiak Instalnova 13 17 28-42
10. LTP Lubanie 13 14 24-36

11. Pogoń II Mogilno 13 14 22-31
12. Noteć Inowrocław 13 12 18-34
13. Mień Lipno 13 12 20-37
14. Sadownik Waganiec 13 9 14-37
15. Zdrój Ciechocinek 13 8 15-38
16. GKS Baruchowo 12 4 10-34

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 1 po 12. kolejce

10 - Dominik Rybacki (Rawys); Paweł Jachowski (Sokół);
8 - Maciej Dudek (Mustang);
7 - Filip Prykaszczyk (Olimpia II); Adrian Pieczka (Rawys); Piotr Marcinkowski (Sokół);
6 - Bartosz Burkiewicz, Maciej Kaczmarek (Kraina); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Aleksander Zieliński, Patryk Zieliński (Victoria k);
5 - Jakub Makowski, Patryk Podolski (Polonia); Dominik Armatowski, Jakub Bollin (Start); Paweł Goral (Victoria L.);
4 - Jakub Stawski (Elana II); Marcin Szulc (Pomorzanin); Paweł Bartoszyński, Maciej Łuszczyński (Promień); Tobiasz Mocek, Mateusz Pril (Rawys); Jakub Lewandowski (Start); Paweł Mazurowski (Unia); Michał Adamski (Victoria Cz.); Szymon Grudziński (Victoria K.); Jakub Górski (Victoria L.); Łukasz Filarski (Wojownik);
3 - Łukasz Sikorski (Elana II); Mateusz Gierlicki, Bartłomiej Wesołowski (LKS); Szymon Doba (Olimpia II); Nikita Khadynov (Pomorzanin); Przemysław Jachowski (Sokół); Dawid Bochuciński (Victoria Cz.); Filip Flis (Wojownik);
2 - Kacper Jarzec, Kacper Jóźwicki, Mikołaj Kantorski, Kacper Rybacki, Michał Szczyrba (Elana II); Sławomir Suchomski (Kraina); Dawid Murawski, Mateusz Sarnowski (LKS); Radosław Ankierski, Mateusz Ciesielski, Jakub Weiszewski (Mustang); Mateusz Zielecki (Olimpia II); Kacper Czesiński (Polonia); Kamil Bagniewski, Michał Kozłowski, Mateusz Laskowski, Radosław Mik, Mateusz Płóciennik (Pomorzanin); Mikołaj Detyna (Promień); Miłosz Brzeziński, Piotr Nalewaj (Rawys); Szymon Szyjkowski (Sokół); Radosław Drapiewski, Marcin Gołąb, Bartłomiej Kosiński, Aron Maciejewski (Unia); Paweł Górzyński (Victoria K.); Hubert Cieślik, Szymon Marks (Victoria L.); Andrzej Pawlicki, Michał Zarembski (Wojownik);
1 - Mateusz Anuszewski, Szymon Ćwikliński, Mateusz Detmer, Seweryn Dybyzbański, Patryk Grychtolik, Kacper Kowalski, Oskar Page, Jakub Pawlicki, Konrad Sztuka, Dawid Wiwatowski (Elana II); Henryk Grajczyk, Łukasz Kozina Suchomski (Kraina); Franciszek Kociniewski, Jakub Lipowski, Dawid Sarnowski (LKS); Maciej Kardas, Sebastian Kobus, Filip Pelc, Patryk Piotrowski (Mustang); Kacper Girszyński, Hubert Łopacki, Hubert Mich, Jakub Nawrocki, Filip Okraska, Kacper Rychert, Jakub Szczepaniak, Krystian Szypczyński, Mateusz Zachaczewski (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Szymon Dusza, Mateusz Korecki, Jakub Kościecha, Albert Maciejewski, Kamil Nytko, Hubert Raczkowski, Robert Sawicki (Polonia); Szymon Adamczyk, Oskar Durka, Kamil Komada, Mikołaj Porożyński (Pomorzanin); Maciej Andrzejewski, Jakub Kawula. Krystian Kraśniewski, Bartosz Olkowski, Miłosz Perełka, Marcin Tarka (Promień); Tomasz Kurs (Rawys); Waldemar Jachowski, Marcin Jóźwiak. Jan Luks, Dawid Muchewicz (Sokół); Patryk Bączkowski, Jarosław Górski, Maciej Śliwiński (Start); Jakub Godlewski, Bartosz Goszka, Mikołaj Wojdak (Unia); Rafał Gołębiewski, Michał Gorczyński, Kamil Kowalski, Patryk Łęgowski, Mateusz Maślewski, Jacek Tarkowski (Victoria Cz.); Paweł Brzeziński, Mateusz Chrzanowski, Jakub Kulpa, Damian Szczukowski (Victoria K.); Filip Majewski, Dominik Taglewski, Remigiusz Więdłocha (Victoria L.); Mariusz Kwiatkowski (Wojownik);
Samobójcze: dla Elany II - Mateusz Sarnowski (LKS); dla Krajny - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.), Mariusz Kwiatkowski (Wojownik); dla Olimpii - Filip Cichacki (Unia); dla Polonii - Mateusz Potęga (Promień); dla Sokoła - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.);

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 2, po 12. kolejce

22 - Dawid Marciniak Łokietek);
21 - Dawid Kieplin (Tłuchowia);
13 - Patryk Dudkiewicz (Wisła);
12 - Piotr Ziółkowski (Noteć Ł.);
10 - Adrian Żuchniewicz (Tłuchowia);
9 - Łukasz Różański (LTP); Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Kamil Koronowski (Noteć Ł.);
8 - Przemysław Burdyka (Lubienianka);
7 - Damian Łozowicz (Piast); Kamil Nowicki (Tłuchowia);
6 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Kamil Trzeciak (LTP); Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Marcin Majchrzak (Zdrój);
5 - Łukasz Grube, Bartosz Śmigiel (Kujawiak K.); Dawid Ormiński (Kujawiak Kr.); Piotr Szczęsny (Łokietek); Bartosz Lewicki (Mień); Marcin Słowiński (Noteć Ł.); Mateusz Dolecki, Alan Jędrzejczak, Patryk Olewiński (Wisła); Piotr Kędziora (Piast);
4 - Michał Kruszczyński (Gopło); Piotr Gląba (Kujawiak Kr.); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Filip Cymerman (Mień); Kamil Madajczyk (Noteć I.); Jakub Pribe, Adrian Wysocki (Piast);
3 - Kacper Sztandarowicz (GKS); Alan Czerwiński, Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.); Konrad Błaszczyk, Lucjan Jaroszewski, Daniel Komorowski, Tomasz Przybysz (Kujawiak Kr.); Damian Piernikowski (LTP); Michał Skonieczny (Łokietek); Krystian Piechocki (Noteć I.); Bartosz Palmowski (Piast); Kacper Kraska, Maciej Śmigielski (Pogoń II); Tomasz Zieliński (Sadownik); Mateusz Biegański, Jakub Woliński (Tłuchowia); Łukasz Olewiński (Wisła); Radosław Czułkowski, Krystian Kajak (Zdrój);
2 - Kacper Lewandowski, Oleksandr Lytviak (Gopło); Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Mateusz Gaudyn (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć (LTP); Patryk Klimek (Lubienianka); Gabriel Boniec, Erwin Mętlewicz (Łokietek); Łukasz Bartczak, Kamil Gołębiewski, Przemysław Kowalski, Kamil Markowski (Mień); Adrian Turowski, Daniel Wujkowski (Noteć I.); Patryk Rybarczyk, Kamil Skonieczka, Michał Sznajdrowski (Noteć Ł.); Marcin Gołata, Piotr Pacia (Piast); Piotr Mroziński, Szymon Rutkowski (Pogoń II); Piotr Kuliński, Michał Łęszczak (Sadownik); Mateusz Białoskórski, Juliusz Habasiński, Adrian Nowak (Wisła);
1 - Dariusz Janik, Patryk Olczak, Michał Rosiak, Jędrzej Tomaszewski (GKS); Marcin Derenda, Filip Kowalski, Mikołaj Myśliwy, Patryk Nowacki, Jakub Nowak (Gopło); Kamil Bógdał, Patryk Cichocki, Witold Jakubowski, Filip Kalinowski, Adrian Mieszkalski, Adam Niklewicz (Kujawiak K.); Paweł Orzelski, Patryk Pietrzak, Marcin Szejbach, Dominik Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Łukasz Kranc, Jonasz Smoliński, Przemysław Szymczak (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski, Tomasz Janas, Konrad Kujawski, Kamil Trzeciak, Jacek Wichliński (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Maciej Pałczyński, Szymon Gryczewski, Dominik Sobieraj (Łokietek);Daniel Jankowski, Jakub Jesionowski, Patryk Krasucki (Mień); Oskar Białek, Kacper Ciesielski, Piotr Dobruchowski, Michał Rose, Damian Szemrowicz, Kajetan Wegner (Noteć I.); Tomasz Kośmider, Wiktor Dąbrowski, Dawid Nadolski, Oskar Raczkowski, Łukasz Retlewski, Jakub Suszek (Noteć Ł.); Konrad Czapik, Jakub Jaszcz (Piast); Mateusz Bonkowski, Oliwier Doringer, Paweł Kasprowicz, Karol Kopliński, Adrian Kozłowski, Mateusz Wawer, Michał Wojciechowski (Pogoń II); Adam Czajkowski, Patryk Czarnecki, Daniel Gapski, Sylwester Gęgotek, Robert Majewski, Igor Trąd, Dawid Wróblewski (Sadownik); Paweł Gaul, Radosław Kwiatkowski (Tłuchowia); Damian Bukowski, Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Łukasz Wrześniewski (Wisła); Dawid Szczęsny, Błażej Zwolankowski (Zdrój);
Walkowery: 3 dla Kujawiak Kowal za mecz ze Zdrojem; 3 dla Pogoni II za mecz ze Zdrojem;

Wideo - bramki. Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek 0:2. Wypowiedzi pomeczowe trenerów Rafała Lewandowskiego i Tomasza Szablewskiego

Wideo

Materiał oryginalny: 5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 13. kolejki [6-7 listopada 2021] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie