Wyniki 14. kolejki włocławskiej A klasy. Przerwany mecz w Lipnie

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
od 16 lat
W weekend (23-24 marca 2024) rozegrano mecze 14. kolejki włocławskiej A klasy. To pierwsza kolejka w rundzie wiosennej 2024. Spotkanie w Lipnie zostało przerwane. Mistrz jesieni zespół Skrwy Skrwilno pauzował. Wyniki, strzelcy.

14. kolejka A klasy, grupa Włocławek

Grot Kowalki - Piast Bądkowo 1:2 (0:0), bramki: Mariusz Rutkowski (48) - Dawid Kaszuba (68), Mateusz Kłosowski (72)

Wicher Wielgie - Tłuchowia II Tłuchowo 2:2 (2:0), bramki: Arkadiusz Paszyński (8), Kacper Krajewski (13) - Patryk Wałęsa (47), Kacper Wyszyński (90+1)

Wiślanin Bobrowniki - Start Radziejów 0:3 (0:2), bramki: Jakub Lewandowski (17), Jakub Patyk (44), Piotr Markowski (70)

Orzeł Służewo - MGKS Lubraniec 0:0

Victoria Smólnik - Ziemowit Osięciny 3:0 (1:0), bramki: Albert Sołtysiński (32), Dominik Zdziebłowski 2 (75, 90+1)

Mień Lipno - GKS Fabianki 4:3 (1:2), bramki: Mateusz Bartczak 2 (10, wolny, 80, karny), Patryk Krasucki (58), Dawid Cymerman (71) - Marcin Curyło 2 (15, 68, karny), Damian Ratajczyk (23)

Mecz w Lipnie został przerwany w 81 minucie z powodu wtargnięcia kibica gości na płytę boiska. Decyzję dotyczącą wyniku podejmie włocławski Wydział Gier i Ewidencji K-PZPN.

Trwa głosowanie...

Kto wywalczy mistrzostwo włocławskiej A-klasy?

Sobota 30 marca 2024

• Grot Kowalki - LZS Victoria Smólnik, początek o godzinie 12:00. Sędziowie: Jankowski, Ciesielski i Krzywicki.

• Ziemowit Osięciny - Mień Lipno, początek o godzinie 15:00, sędziowie: Szałański, Woźniak i Przekwas.

• MGKS Lubraniec - GKS Fabianki, początek o godzinie 15:00, sędziowie: Bądzelewski, Budziński i Sławkowski.

• Skrwa Skrwilno - Wiślanin Bobrowniki, początek o godzinie 14:00, sędziowie: Strzelecki, Mazurkiewicz i Żytowiecki.

• Start Radziejów - Wicher Wielgie, początek o godzinie 12:00 na stadionie w Dobrem, sędziowie: Budziński, Bądzelewski i Sławkowski.

• Tłuchowia II Tłuchowo - Piast Bądkowo, początek o godzinie 13:30, w Sierpcu, sędziowie: Słupecki, Prazniewski i Augustyniak.