Wyniki 32. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej [9/10 czerwca 2018]

Wyniki meczów 32. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych 9 i 10 czerwca 2018

32. kolejka - 4. liga kujawsko-pomorska

Niedziela:
Kujawiak Lumac Kowal - Naprzód Jabłonowo 3:0 (0:0)
Informuje Wojciech Nawrocki
90+4 - koniec, Kujawiak zachował szansę na utrzymanie. Teraz dopinguje Wdzie i bydgoskim drużynom z 4 ligi...
GOOOL 90+1 - Witold Jakubowski po zagraniu Kwiatkowskiego 3:0
90 - 4 minuty doliczone
90 - Witold Jakubowski sam na sam przegrał z bramkarzem, ale wcześniej minął 4 rywali
GOOOL 83 - kontra Szymczak do Roberta Jakubowskiego a ten z 8 metrów pod poprzeczkę 2:0
84 - Magalski głową, broni Wojnowski
80 - Kalinowski za Bartosza Makowskiego,zmiana w Naprzodzie
77 - Robert Jakubowski z woleja z 35 metrów tuż przy słupku
76 - Szymczak sam nam, lepszy bramkarz Naprzodu
GOOOL 73 - Hubert Szymczak po podaniu Witolda Jakubowskiego 1:0. Kujawiak więc nadal w grze w walce o utrzymanie
72 - za Kopkę Olejnik
66 - Grube na 5 metr Kwiatkowski głową tuż obok słupka
61 - żk Kopka
60 - Przybyszewski z rożnego, a ale strzał Kopki nad poprzeczką
58 - za Shvetsa Robert Jakubowski
58 - żk Kwiatkowski
57 - Smigel - Szymczak, ale uprzedził bramkarz Naprzodu
50 - za Ratajczyka Witold Jakubowski
50 - strzał Shvetsa, bramkarz wybija na poprzeczkę
48 - sam na sam Wilkanowski ale broni Wojnowski
47 - Szymczak w boczną siatkę Naprzodu
46 - goście od środka
45+1 - 0:0, przerwa
44 - strata Shvetsa, kontra Bartosz Wilkanowski po rajdzie w doskonałej sytuacji uderza wysoko nad bramką
43 - Grube z 12 metrów źle dośrodkował, tylko rzut rożny, a w piątce było 2 jego kolegów
ORZEŁ AGROPOL SŁUŻEWO NOWYM PIĄTOLIGOWCEM - SZCZEGÓŁY
40 - 0:0
36 - gol dla Naprzodu, ale spalony
35 - 0:0
34 - rajd Śmigla, ale dograł do Ratajczyka, a ten na spalonym
33 - Shvets z 18 metrów uderzył nad bramką
31 - Mateusz za Mikaołaja Jakubowskiego
30 - 0:0
25 - Ratajczyk zagrywa na 13 metr, ale Grube uderza obok bramki
23 - Grube do Śmigla, ten sam na sam ale lepszy bramkarz gości
20 - 0:0, gra w środku pola
10 - 0:0
1 - od środka gospodarze, tylko wygrana przedłuży szansę Kujawiaka na utrzymanie
KUJAWIAK: Wojnowski - Suchomski, Mikołaj Jakubowski, Ratajczyk, Malinowski, Grube, Śmigiel, Kwiatkowski, Szablewski, Shvets, Szymczak.
NAPRZÓD: Piasecki - Wilmowicz, B. Makowski, K. Makowski, Wilkanowski, Kopka, Kozłowski, Magalski, Przybyszewski, Kwiatkowski, Nawalaniec.
g. 17, Szymon Raniszewski - Bydgoszcz).

Sobota
Legia Chełmża - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:0
Informuje Dominik Malicki
90 - koniec
80 - 0:0
60 - 0:0
45 - przerwa 0:0
25 - 0:0
10 - 0:0
g. 17, Rafał Podlewski - Żnin.

Start Warlubie - Sokół Radomin 2:0 (0:0)
90 - koniec
85 - 2:0
78 - 2:0
GOOOL 53 - Sławiński 2:0
GOOOL 48 - Kuba Binerowski 1:0
45 - 0:0, przerwa
25 - 0:0
g. 17, Piotr Ciesielski - Włocławek.

Notecianka Pacio Pakość - Unia Janikowo 1:2 (0:1)
Informuje Patryk Wiśniewski
90 - koniec, derby dla Unii, która coraz bliżej utrzymania
GOOOL 87 - Bednarek z karnego 1:2
84 - Tomaszewski (Unia) broni rzut karny. Strzelał Kamila Kala
GOOOL 72 - Mateusz Poczwardowski 0:2
45 - 0:1, przerwa
GOOOL 40 - Przemysław Kędziora 0:1
30 - 0:0
15 - 0:0
5 - 0:0
g. 17, Grzegorz Gołdyn - Lachmirowice)

Lech Rypin - Pogoń Mogilno 2:0 (1:0)
Informuje Kamil Dąbrowski
90 - koniec
87 - 2:0
75 - 2:0
GOOOL 59 - Trędewicz 2:0
45 - 1:0, przerwa
GOOOL 45 - Marek Magdziński 1:0
40 - 0:0
30 - 0:0
20 - 0:0
10 - 0:0
g. 14, Damian Dorn - Bydgoszcz

Polonia Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 0:2 (0:1)
Informuje Cezary Smieszny
90+2 - koniec. Orlęta już pewne utrzymania. Polonia rozdaje punkty: porażka z Unią Janikowo (0:5), remis z Naprzodem (3:3)
GOOOL 90 - Sadowski 0:2
80 - 0:1
68 - Żywica do Sadowskiego, ale ten z metra nie trafił do bramki !
58 - w poprzeczkę Polonia
55 - 0:1
g. 12:06 - początek 2. połowy
45 - przerwa, 0:1
GOOOL 44 - Miłosz Sadowski 0:1
43 - Sadowski sam na sam, ale przestrzelił
30 - 0:0
15 - lekka przewaga przewago Polonii
10 - 0:0
5 - 0:0
g. 11, Łukasz Boiński - Sadki

Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska 2:1 (0:0)
Informują Piotr Filipski, Wojciech Jędrzejewski
90 - trwa fatalna seria Kujawianki
85 - 2:1
GOOOL 74 - Marcin Rupiński 2:1 z karnego
GOOOL 61 - Maciej Koczur z karnego 1:1, po faulu bramkarza Krystiana Karolaka
GOOOL 51 - Łukasz Galanciak po zagraniu Kamila Kuropatwińskiego 0:1.
45 - 0:0
30 - 0:0
15 - 0:0
g. 12.30, Aleksander Sobieszczyk - Aleksandrów Kuj.

Wisła Nowe - Lider Włocławek 5:3 (2:1)
Informuje Przemysław Balewski, Marcin Badyna
90+5 - koniec
GOOOL 90+4 - Gretkowski 5:3
GOOOL 90+2 - Jarosław Kopiński 4:3
GOOOL 89 - Jarosław Kopiński 3:3
86 - Daniel Kowalski czerwona kartka (druga żółta) Wisła gra w przewadze
GOOOL 71 - Maciej Lewandowski z rzutu wolnego 2:3
GOOOL 70 - Michał Łazarski 2:2
67 - Michał Horna w słupek Lidera
50 - 2:1
45 - przerwa, 2:1
GOOOL 43 - Michał Pokora głową po zagraniu Pawła Górskiego 2:1
33 - Lewandowski obok słupka
GOOOL 26 - Maciej Lewandowski 1:1
GOOOL 17 - Michał Pokora w zamieszaniu 1:0
10 - 0:0
1 - od środka goście
g. 16, Bartosz Burkiewicz - Sępólno Krajeńskie)

Chełminianka Chełmno - Cuiavia Inowrocław 5:3 (3:1)
Informuje KAMIL WALCZAK
90 - koniec
GOOOL 89 - Dariusz Słupski 5:3
GOOOL 86 - Gross 5:2
75 - 4:2
GOOOL 67 - Marks 4:2
GOOOL 54 - Sławomir Roszak 3:2
50 - 3:1
45 - 3:1, przerwa
GOOOL 43 - Szymon Marks z rzutu karnego 3:1, według gości problematyczny faul na Piaseckim.
W trzecim z rzędu Marks strzela skutecznie z rzutu karnego. Zobaczcie wideo

GOOOL 21 - Mateusz Brzóstowski 2:1
17 - Marks sam na sam bramkarz Cuiavii broni
GOOOL 15 - Przemysław Misiaszek 2:0
14 - Gross w poprzeczkę Cuiavii
10 - 1:0
GOOOL 3 - Dawid Piasecki po zagraniu Piotra Grossa 1:0
CUIAVIA: Piernik - Timm, Majchrzak, Jastrzembski, Protsyshyn, Babayan, Jastrzębski, Kruszczyński, P.Wiśniewski, Słupski, Brzóstowski
g. 16, Dariusz Orzechowski - Brodnica)

Spadki i awanse w 3. lidze grupa II i kujawsko-pomorskiej 4. i 5. lidze [stan na 7 czerwca 2018]

Zaległe mecze z 18. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej - środa 6 czerwca.
Naprzód Jabłonowo - Polonia Bydgoszcz 3:3 (1:1)
Informuje Wojciech Schwertfeger
90+4 - koniec. Niespodzianka. Pierwszy punkt wiosną Naprzodu po 13 porażkach z rzędu. Remis oznacza, że Chemik na 3 kolejki przed końcem (na dodatek bydgoszczanie mają mecz zaległy) ma 9 punktów przewagi nad Kujawianką i Polonią, lepszy bilans bezpośrednich spotkań oraz jest najlepszy w tabelce dla 3 ekip. Gratulujemy
Polonia mimo remisu awansowała na drugie miejsce (ma lepszy bilans meczów z Kujawianką 3:4, 1:0)
GOOOL 90+2 - Kozłowski 3:3
GOOOL 84 - Lucky Ekwueme 2:3.
GOOOL 82 - Patryk Podolski 2:2
GOOOL 75 - 2:1, Arkadiusz Kozłowski
65 - 1:1
55 - 1:1
45 - przerwa 1:1
GOOOL 45 - Marcin Gołata 1:1
GOOOL 17 - Damian Magalski z wolnego 1:0, w tym momencie Chemik jest w 3 lidze.
10 - 0:0
Jeżeli Polonia nie wygra, Chemik Moderator wywalczy mistrzostwo i awans do 3. ligi
sędziuje - Łukasz Bania Toruń
Początek o godzinie 18

Notecianka Pakość - Chełminianka Chełmno 2:3 (1:1)
Informuje Hubert Chmielewski
90 - koniec, ważna wygrana gości, znów nad 3:2 i nad wyżej notowanym rywalem, a ostatnio z drugą jeszcze wtedy Kujawianką.
GOOOL 78 - Piotr Gross 2:3
GOOOL 62 - Marks z karnego 2:2
GOOOL 52 - Roger Babiarz z karnego 2:1
45 - przerwa 1:1
35 - 1:1
GOOOL 25 - Szymon Marks z karnego 1:1. Zobaczcie wideo:

GOOOL 7 - Bednarek 1:0
g 18:18 - od środka Notecianka
Mecz rozpocznie się z opóźnieniem, goście stali w korku i dotarli niedawno do Pakości.
Notecianka: Walczak, Bednarek, Rościszewski, Brzustowicz, R.Babiarz, Szot, Sudoł, Słowiński, Delekta,Kala, Mozgawa.
Chełminianka: Kowała, Dankowski, Majorek, Węgierek, Śmigielski, Piasecki, Igliński, Orlicki, Misiaczek, Gross, Marks
sędziuje - Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
początek o godzinie 18

1. Chemik Bydgoszcz 31 74 84-23
2. Polonia Bydgoszcz 32 64 63-46
3. Kujawianka Izbica Kuj. 32 64 84-42
4. Pogoń Mogilno 31 54 68-45
5. Sparta Brodnica 31 53 51-39
6. Lech Rypin 32 49 67-57
7. Notecianka Pacio Pakość 31 48 62-51
8. Start Warlubie 32 46 51-43
9. Orlęta Aleksandrów Kuj. 31 44 48-45
10. Cuiavia Inowrocław 32 44 64-61
11. Unia Janikowo 32 42 59-61
12. Wisła Nowe 32 41 58-68
13. Legia Chełmża 31 41 33-47

14. Chełminianka Chełmno 32 39 57-70
15. Lider Włocławek 32 36 59-78
16. Kujawiak Lumac Kowal 32 35 51-64

17. Sokół Radomin 32 26 35-63
18. Naprzód Jabłonowo 32 11 30-123

33. kolejka (16 czerwca): Legia - Notecianka, Chemik - Chełminianka, Cuiavia - Sparta, Kujawianka - Kujawiak, Naprzód - Pogoń, Lech - Wisła, Lider - Polonia, Orlęta - Start, Sokół - Unia.

34. kolejka (23 czerwca): Lech - Polonia, Notecianka - Sokół, Unia - Orlęta, Start - Lider, Wisła - Naprzód, Pogoń - Kujawianka, Kujawiak - Cuiavia, Sparta - Chemik, Chełminianka - Legia.

Do rozegrania też
Mecz z 18. kolejki: Legia Chełmża - Sparta Brodnica (13 czerwca, g. 17:30)

Mecze z 19. kolejki
Pogoń Mogilno - Chemik Moderator Bydgoszcz (20 czerwca, Gębice - g. 18)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Notecianka Pacio Pakość (13 czerwca, g. 17:30)

WYNIKI, STRZELCY 4 LIGA KUJAWSKO-POMORSKA SEZON 2017/18

1. mecz Finału Pucharu Polski KPZPN Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz (5:2)

Klasyfikacja po 32. kolejce
Kamil Kuropatwiński Kujawianka 34
Przemysław Kędziora Unia 33
Wiktor Mrówczyński Pogoń 22
Dariusz Słupski Cuiavia 18
Tomasz Szablewski Lider 16
Maciej Lewandowski Lider/Kujawianka (9) 15
Dawid Janicki Chemik 15
Dawid Górski Wisła 14
Dawid Piasecki Chełminianka 14
Mateusz Nawrocki Pogoń 13
Kamil Kala Notecianka 13
Marek Magdziński Lech 13
Paweł Jachowski Sokół 12
Michał Pokora Wisła 11
Marcin Wanat Start/Chełminianka (8) 11
Mateusz Bujanowski Start 11
Adam Kardasz Polonia 11
Radosław Mik Chemik 11
Adam Reise Sparta 10
Miłosz Sadowski Orlęta 10
Szymon Moszczyński Lech 10
Oleg Tabaka Kujawianka 10
Łukasz Grube Kujawiak/Lider (6) 10
Dawid Kwiatkowski Kujawiak 10
Hubert Szymczak Kujawiak 10
Michał Kruszczyński Cuiavia 10
Michał Horna Wisła 9
Patryk Podolski Polonia 9
Łukasz Dormowicz Legia 9
Maciej Kot Chemik 9
Dominik Jelonek Unia 8
Kuba Binerowski Start 8
Rafał Kubacki Polonia 8
Bartosz Maćkiewicz Orlęta 8
Patryk Dudkiewicz Lider 8
Maciej Rożnowski Lech 8
Martyn Trędewicz Lech 8
Kamil Zieliński Kujawianka 8
Robert Frasz Chemik 8
Michał Żurowski Chemik 8
Wojciech Ernest Chełminianka 8
Łukasz Ciechowski Sparta 7
Waldemar Jachowski Sokół 7
Filip Jagielski Pogoń 7
Bartłomiej Delekta Notecianka 7
Vitalii Shvets Kujawiak 7
Arsenii Protsyshyn Cuiavia 7
Piotr Marcinkowski Sokół 6
Tomasz Sarnowski Polonia 6
Jacek Wojciechowski Pogoń 6
Krzysztof Szal Pogoń 6
Arkadiusz Kozłowski Naprzód 6
Michał Łazarski Lider 6
Radosław Fodrowski Lech 6
Łukasz Galanciak Kujawianka 6
Szymon Maziarz Chemik 6
Robert Kawałek Chemik 6
Piotr Gross Chełminianka 6
Piotr Myścich Wisła 5
Bartosz Fafiński Start 5
Ivan Kovch Sparta 5
Maciej Koczur Sparta 5
Marcin Rupiński Sparta 5
Roger Babiarz Notecianka 5
Kamil Brzustowicz Notecianka 5
Marcin Słowiński Notecianka 5
Amadeusz Olszewski Naprzód 5
Jan Kołodziejski Lider 5
Łukasz Smolarz Legia 5
Piotr Buchalski Lech 5
Przemysław Kowalski Kujawianka 5
Ariel Jastrzembski Cuiavia 5
Paweł Olszewski Chemik 5
Jarosław Kopiński Wisła 4
Bartosz Zalewski Sparta 4
Szymon Ciechowski Sparta 4
Jakub Makowski Polonia 4
Robert Sawicki Polonia 4
Lucjan Jaroszewski Orlęta 4
Adam Modzieniak Orlęta 4
Dominik Smołko Orlęta 4
Vadim Povolotskyi Orlęta 4
Norbert Rościszewski Notecianka 4
Kacper Mozgawa Notecianka 4
Kamil Piasecki Naprzód 4
Karol Makowski Naprzód 4
Paweł Lewandowski Lech 4
Mariusz Cichowlas Kujawianka 4
Kacper Ciesielski Kujawiak 4
Arkadiusz Suchomski Kujawiak 4
Dawid Jastrzębski Cuiavia 4
Przemysław Misiaszek Chełminianka 4
Szymon Marks Chełminianka 4
Łukasz Filip Wisła 3
Mikołaj Plewa Unia 3
Damian Lewandowski Unia 3
Justyn Jurczak Start 3
Daniel Sławiński Start 3
Oskar Brzuszczak Sparta 3
Lucky Ekueme Polonia 3
Łukasz Nowak Polonia 3
Antoni Krajnyk Pogoń 3
Błażej Duszyński Pogoń 3
Sebastian Smieszny Orlęta 3
Łukasz Kempski Notecianka 3
Bartłomiej Grube Lider 3
Tomasz Rogóż Legia 3
Dorian Banasiak Legia 3
Kazuama Nishizawa Lech 3
Jakub Trędewicz Lech 3
Mateusz Szymborski Lech 3
Radosław Rybka Lech 3
Bartosz Śmigiel Kujawiak 3
Damian Ratajczyk Kujawiak 3
Sebastian Hulisz Cuiavia 3
Patryk Wiśniewski Cuiavia 3
Mateusz Brzóstowski Cuiavia 3
Sławomir Roszak Cuiavia 3
Wiktor Osiński Chemik 3
Aleksander Śmiejewski Chełminianka 3
Fabian Chabowski Chełminianka 3
Paweł Górski Wisła 2
Mateusz Gretkowski Wisła 2
Dawid Deresiewicz Unia 2
Dariusz Lewandowski Unia 2
Jakub Losik Unia 2
Rafał Bujnowski Start 2
Nikodem Ceyer Start 2
Jay Jaskólski Start 2
Jakub Dreszler Start 2
Adrian Kural Sparta 2
Krystian Janczak Sparta 2
Przemysław Jachowski Sokół 2
Artur Bruzdewicz Sokół 2
Przemysław Januszewski Polonia 2
Jakub Koźbiał Polonia 2
Jakub Kościecha Polonia 2
Łukasz Retlewski Pogoń 2
Łukasz Rutecki Orlęta 2
Maciej Gawroński Orlęta 2
Serhiy Bihus Orlęta 2
Adam Bujak Notecianka 2
Michał Szot Notecianka 2
Marcin Słowiński Notecianka 2
Przemysław Swojnóg Notecianka 2
Mikołaj Bednarek Notecianka 2
Szymon Hanzek Naprzód 2
Dawid Wojtczak Lider 2
Mateusz Dewil Lider 2
Patryk Smolarz Legia 2
Damian Bulman Legia 2
Mateusz Komur Legia 2
Rafał Etmański Legia 2
Grzegorz Brzeziński Kujawianka 2
Michał Żuchowski Kujawianka 2
Witold Jakubowski Kujawiak 2
Wiktor Majchrzak Cuiavia 2
Andrii Gladysh Cuiavia 2
Daniel Włosiński Chemik 2
Patryk Nowak Chemik 2
Szymon Babiarz Chemik 2
Dawid Raszka Chemik 2
Beniamin Czajka Chemik 2
Mateusz Kordowski Chełminianka 2
Miłosz Węgierek Chełminianka 2
Patryk Obiała Wisła 1
Krystian Torłop Wisła 1
Radosław Wojciechowski Wisła 1
Piotr Reszke Wisła 1
Mikołaj Pankowski Wisła 1
Tomasz Ziółkowski Wisła 1
Filip Sikorski Wisła 1
Radosław Kanik Unia 1
Kacper Kumor Unia 1
Oleksandr Lytviak Unia 1
Dawid Bocian Unia 1
Dawid Pieszak Unia 1
Patryk Klimek Start 1
Dawid Duma Start 1
Tomasz Adamczyk Start 1
Patryk Jarantowicz Start 1
Michał Zarembski Start 1
Jędrzej Chyła Start 1
Hubert Oblizajek Start 1
Sebastian Brzóska Sparta 1
Bartosz Kaczyński Sparta 1
Radosław Gajkowski Sparta 1
Radosław Simson Sparta 1
Piotr Lamka Sparta 1
Michał Szczęśniak Sparta 1
Paweł Piotrowski Sokół 1
Dawid Muchewicz Sokół 1
Rafał Stefański Sokół 1
Jakub Pukłacki Sokół 1
Łukasz Chruścicki Polonia 1
Szymon Kmiecik Polonia 1
Adam Cieślewicz Pogoń 1
Robert Matelski Pogoń 1
Damian Łuczak Pogoń 1
Krzysztof Urtnowski Pogoń 1
Oskar Woźniak Pogoń 1
Radosław Czułkowski Orlęta 1
Filip Sąsała Orlęta 1
Remigiusz Wojnowski Orlęta 1
Adrian Prysak Orlęta 1
Mariusz Żywica Orlęta 1
Bartosz Babiarz Notecianka 1
Damian Magalski Naprzód 1
Valentin Dah Naprzód 1
Paweł Kwiatkowski Naprzód 1
Bartosz Wilkanowski Naprzód 1
Karol Wilmowicz Naprzód 1
Bartosz Leiss Naprzód 1
Piotr Stępniak Lider 1
Janusz Olach Lider 1
Daniel Wiliński Lider 1
Oskar Lipka Lider 1
Bartosz Czyżewski Lider 1
Adam Piątkowski Legia 1
Oskar Etmański Legia 1
Kamil Czyżniewski Legia 1
Bartosz Szpręglewski Legia 1
Ernest Teclaw Legia 1
Radosław Lewandowski Lech 1
Sebastian Popieliński Kujawianka 1
Mateusz Przybyszewski Kujawianka 1
Bartłomiej Mielczarek Kujawianka 1
Tycjan Tatara Kujawiak 1
Błażej Duszyński dla Wisły (Pogoń) 1
Serhiy Bihus dla Wisły (Kujawianka) 1
Fabian Sudoł dla Startu (Notecianka) 1
Bartosz Leiss dla Startu (Naprzód) 1
Dorian Banasiak dla Polonia (Legia) 1
Łukasz Rybczyński dla Pogoni (Cuiavia) 1
Karol Żuchowski dla Notecianki (Naprzód) 1
Bartosz Pawkin dla Kujawianki (Legia) 1
Łukasz Filip dla Chemika (Wisła) 1
Vadim Povolotskyi dla Chemika (Orlęta) 1
Mateusz Kucharski Cuiavia 1
Piotr Timm Cuiavia 1
Mikołaj Błaszczyk Cuiavia 1
Bartosz Burzyński Cuiavia 1
David Babayan Cuiavia 1
Adrian Raszka Chemik 1
Robert Jakubowski Kujawiak 1
Mateusz Poczwardowski Unia 1

Wideo

Marcin Gołembiewski

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

11.06.2018, 10:18

Zwycięstwo Kowala raczej nie pomoże w utrzymaniu mimo bardzo dobrej grze na wiosnę , myślę że spadnie jeszcze Chelminianka lub Wisla chyba że Wda się utrzyma .

10.06.2018, 22:09

3 mecze, 5 karnych? Daje trochę do myślenia, ze coś jest nie tak

10.06.2018, 19:25

wkp a po co nam gruby łowca kasy a szymczak z kowala nie odejdzie w kowalu ma za dobrze to szumienny chłopak nie zostawi kolegów

10.06.2018, 17:07

Masz rację ale nic nie zrobimy powinna spaść Chelminianka i Wisla

09.06.2018, 20:08

chemik ma awans to co ma się wysilać widać że to ktoś z kowala albo lidera pisze bo cyka się że Chełmno się utrzyma a sami spadną

09.06.2018, 14:52

W 3 ostatnich meczach było 6 karnych. I obsada z Torunia w Izbicy czy dzisiaj w Chełmnie

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3