Trzy medale bokserów CKB Potężnie Ciechocinek podczas Mistrzostw Okręgu Kujawsko-Pomorskiego 2019 w boksie

CKB Potężnie Ciechocinek
W Grudziądzu rozegrano mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego w boksie.

Bardzo dobrze w zawodach spisali się reprezentanci klubu Potężnie Ciechocinek, którzy zdobyli trzy medale.

W wadze 75 kg. bezkonkurencyjny był kadet Oliwier Szmajda. Mistrzowski tytuł to też przepustka na mistrzostwa Polski.

Oliwier Szmajda zawodnik klubu Potężnie Ciechocinek podopieczny trenerów Maciej Madajczyk i Kamil Kurtys, był najmłodszym finalistą mistrzostw (uhonorowany został pamiątkową statuetką).

Srebro wywalczył Tobiasz Kornacki (70 kg.), a trzecie miejsce Marcel Graczyk (66 kg.)

Dodajmy, iż Kamil Kurtys (prezes i trener najmłodszej grupy zawodniczej w klubie Potężnie Ciechocinek) został Sędzią Związkowym i w nowej roli weźmie już udział w Mistrzostwach Polski Juniorów 2019, które w tym roku odbędą się w Koninie (od 18 marca)

Pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej mistrzostw zajął Champion Włocławek. Podopieczni trenerów: Roberta Osmólskiego, Daniela Łuczaka, Daniela Straszewskiego wywalczyli 6 złotych i dwa brązowe medale.
W kategorii kadetów pierwsze miejsca zajęli: Filip Lewandowski (waga 52 kg.), Aleksander Sidwa (60 kg., Bartosz Majewski (63 kg.), Daniel Mazurek (66 kg.), Jakub Straszewski (80 kg.).
Wśród juniorów bezkonkurencyjny był Michał Jarliński (69 kg.), a trzecie lokaty zajęli: Dorian Tomczak (69 kg.), Wiktor Hładko (64 kg.)

Trzy medale wywalczył Start Włocławek. W finale wagi ciężkiej +80 kg. doszło do klubowego pojedynku kadetów Mateusza Bielickiego i Piotra Kalwasińskiego. Ten pierwszy pewnie wygrał 3:0. Srebrny medal zdobył Filip Kamiński (w. 52 kg).

Debiutujący w mistrzostwach Nokaut Włocławek zdobył 5 medali wśród kadetów. Pierwsze miejsce wywalczył Cezary Paszyński (54 kg.), drugie: Aleksy Dynaburski (46 kg.), Jakub Plecke (49 kg.), a trzecie Filip Kwiatkowski (57 kg.) i Natan Martynowski (75 kg.)

Ponadto 3. miejsce zajął Jakub Ostrowski (KSW Włocławek) w wadze 75 kg.

Łokietek Brześć Kujawski reprezentowało dwóch zawodników. Mistrzostwo zdobył kadet Adrian Lewandowski (w. 46 kg.), a srebro wywalczył Krystian Szymański (64 kg.).

MVP mistrzostw w kategorii juniorów uznany został Michał Jarliński (Champion). Najlepszą walkę mistrzostw wśród kadetów był pojedynek Filipa Lewandowskiego (Champion) z Filipem Kamińskim (Start Włocławek).
Mistrzowie poszczególnych wag wywalczyli awans do mistrzostw Polski w swoich kategoriach.

Najlepsze fotokolaże z klubów i dyskotek w 2018 roku [mnóstwo zdjęć, piękne kobiety]

Najlepsze fotokolaże z klubów i dyskotek w 2018 roku [mnóstw...

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?